Industriálny inžinier

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacV závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľa sa na trvalom zlepšovaní procesov využívaním six sigmy princípov
- metodicky pomáha riešiť zlepšovacie projekty na ostatných oddeleniach
- účasť na implementácii nových technológii v závode z pohľadu šetrenia nákladov
- štandardizácia v závode podľa platných smerníc
- spolupráca pri tvorbe rozpočtu a tvorbe reportov za oddelenie

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- vianočný plat
- bohatý sociálny program (poukážky na masáž, do aquaparku, príspevok na stravovanie, jazykové kurzy a iné)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za dôveru prejavenú našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých žiadostí, kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Ďakujeme za porozumenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť six sigmy (certifikát GB/BB nie je podmienkou)
- znalosť Lean princípov a industrializácie veľkou výhodou
- komuniktívnosť, samostatnosť pri práci
- schopnosť pracovať v tíme
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- MS office základný balík

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3295244  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac