Payroll Specialista

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo 1088
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
850 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
- sprava dokladov a evidencia
- komunikacia a priprava podkladov pre socialnu poistovnu, zdravotnu poistovnu
- vedenie DDS agendy
- sledovanie legislativnych zmien a priprava internych policy
- spracovavanie uzavierok a reportingu
- evidovanie a spracovavanie zrazok zo mzdy
- komunikacia s odborovou organizaciou
- ostatna agenda prisluchajuca k pozicii

- praca v medzinarodnej Tier1 automotive korporacii
- mnozstvo treningovych a rozvojovych projektov
- moznosti karierneho rastu

Prosim posielajte Vase resume a motivacny list na nasu adresu. Vopred dakujeme za Vas zaujem, ale kontaktovat budeme IBA kandidatov, ktori splnaju VSETKY poziadavky kladene na tuto poziciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.2.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, HR

- hladame precizneho, spolahliveho a asertivneho kanditata so zmyslom pre detail
- znalost ZAKONNIKA PRACE a prislusnej legislativy je nevyhnutna !
- kandidat bude pracovat v medzinarodnom prostredi s kontaktom s ANGLICKYM jazykom na dennej baze
- znalost software HUMAN a WEGA je vyhodou

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 20 krajinách sveta a zamestnáva okolo 26.000 ľudí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

029 01 Námestovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Hargaš
E-mail: poslať životopis
ID: 3281781   Dátum zverejnenia: 9.1.2018