Technik údržby

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
od 816€ mesačne/brutto + príplatok za zmennosť. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať preventívnu údržbu podľa plánu
- Vykonávať diagnostiku a opravu výrobných zariadení (výroby dosiek plošných spojov)
- Odstraňovať poruchy na výrobných linkách na základe požiadaviek vedúceho výroby
- Komunikáca s výrobnými pracovníkmi pri odstraňovaní porúch

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy
- zaujímavé platové podmienky a 13. plat
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- bohatý sociálny program (príspevok na stravu, pitný režim, vianočné poukážky, vitamínové balíčky, vstupenky do aquaparku a iné)
- jazykové kurzy
- športové aktivity

Informácie o výberovom konaní

- práca na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie elektrotechnické/technické
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - §21 samostatný elektrotechnik výhodou
- prax na podobnej pozícií vítaná
- flexibilita (práca na zmeny)
- samostatnosť
- technické myslenie

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3154679  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 816€ mesačne/brutto + príplatok za zmennosť. V závislosti od praxe a preukázaných skúseností je možné dojednať vyššiu nástupnú mzdu.