Manufacturing Engineer - Assembly

Visteon Electronics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Námestovo 1088, okres Námestovo
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie výrobného plánu v požadovanej kvalite, efektivite, sortimente a množstve
- rozpis plánu pre jednotlivé výrobné úseky
- zodpovednosť za zavedenie zmien vedúcich k zvýšeniu kvality, produktivity, celkovej efektívnosti firmy
- koordinácia zmenového riadenia
- optimalizácia výrobnej linky a usporiadania procesov, hodnotenie interného posudzovania výkonnosti
- odporúčanie nových postupov s cieľom zlepšiť kvalitu, množstvo a znížiť výrobné náklady
- motivácia podriadených zamestnancov k dosahovaniu stanovených cieľov výroby a kvality
- metodické vedenie tímu s cieľom dosahovania požadovaných KPI ukazovateľov
- pravidelné hodnotenie zamestnancov

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať s modernými technológiami
- možnosť profesijného rastu
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v rámci firmy alebo v zahraničí
- 13. plat
- bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské vzdelanie s technickým zameraním
- skúsenosti s prácou vo výrobnom závode
- skúsenosti v automobilovom priemysle vítané
- skúsenosti s vedením tímu a organizáciou práce podriadených zamestnancov - podmienkou
- znalosť práce s PC - MS Office (Word, Excel, Power Point)
- samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť, odolnosť voči stresu
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti

Visteon Electronics Námestovo, je od 1.07.2014 súčasťou koncernu Visteon – divízie Electronics. Náš výrobný program tvorí montáž a testovanie prístrojových dosiek pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Ford, PSA, Renault, Škoda,VW.Spoločnosť Visteon má závody v 19 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 10.000 ľudí.
www.visteon.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2311894  Dátum zverejnenia: 16.3.2017