Praktická sestra, sanitár na operačnej sále v očnom centre

VISTAMET, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do trvalého pracovného pomeru prijmeme sanitárnu sestru / sestru na operačnú sálu.
Vašou náplňou práce bude:

- zodpovednosť za prípravu operačnej sály pred každým zákrokom. To zahŕňa sterilizáciu a usporiadanie chirurgického náradia, prípravu operačného stola a ďalšieho potrebného vybavenia
- príprava a starostlivosť o pacienta pred a po zákroku, zabezpečuje správne polohovanie a prípravu na operáciu

- udržiavanie vysokých hygienických štandardov, čo zahŕňa sterilizáciu nástrojov, prípravu operačného priestoru a dodržiavanie protokolov o dezinfekcii

- zodpovednosť za likvidáciu infekčného a kontaminovaného materiálu v zmysle platných predpisov

- efektívna spolupráca s lekármi, ďalšími sestrami a personálom operačnej sály

- udržiavanie a rozvoj svojich odborných vedomostí vo svojej špecializácii

Čo od Vás očakávame:
- empatickú komunikáciu
- zodpovednosť a dôslednosť
- diskrétnosť
- samostatnosť i tímového ducha
- práca s počítačom a informačným systémom očného centra

Svoj životopis spolu s motivačným listom môžete v prípade záujmu poslať prostredníctvom reakcie na stránke profesia.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

- tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
- empatická a profesionálna komunikácia
- flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
- IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, Excel) a internetom

VISTAMET Očné centrum je regionálnym lídrom v poskytovaní ambulantnej a jednodňovej starostlivosti v oftalmológii a poskytuje komplexné služby pri diagnostike a liečbe očných ochorení a komplikácií. Okrem špecializovanej ambulantnej starostlivosti sa zameriava aj na jednodňovú mikrochirurgiu predného segmentu oka - najmä operácie sivého zákalu.
Okrem centrály v Považskej Bystrici, je súčasťou Očného centra aj očná ambulancia v Ilave a Detské očné centrum v P. Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Trizuljak
Tel.: +421949020206
E-mail: poslať životopis
ID: 4804881  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac