Obchodno-Technický zástupca pre SK a CZ

Vistaco s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Marec 2023
1 700 - 2 500 EUR/mesiac– fixný + variabilný/motivačný plat viac na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa stala autorizovaným distribútorom pre Slovensko a Českú republiku pre spoločnosť Technics & Applications (T&A) , ktorá patrí medzi popredných výrobcov automatických bazénových prekrytí v Európe.
Pre rozvoj tohto segmentu hľadáme OBCHODNO-TECHNICKÉHO ZÁSTUPCU, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

• získavanie nových zákazníkov a obchodných partnerov v rámci Slovenska a Čiech
• jednanie so zákazníkmi na úrovni managementu, technického rozvoja a oddelení nákupu
• prezentácia navrhovaného riešenia
• technická podpora pri aplikácii produktov v spolupráci s technickým oddelením v Belgicku
• odborno-technické školenia
• akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
• príprava obchodnej a technickej časti cenových ponúk
• vedenie administratívnej práce spojenej s obchodnou činnosťou

• intenzívna firemná podpora pri budovaní pozície na trhu
• zaujímavé platové podmienky
• služobný automobil, notebook, mobilný telefón
• pružná pracovná doba, home office
• pravidelné školenia v HQ T&A v Belgicku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

5

Požadujeme:
• spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť a časovú flexibilitu
• obchodného ducha, prezentačné a organizačné schopnosti
• vysoké pracovné nasadenie a lojalitu k firemným hodnotám
• ochotu priebežne sa vzdelávať a učiť sa novým veciam

Spoločnosť VISTACO s.r.o. je mladá, dynamická firma, ktorá sa zaoberá predajom a technickou podporou v oblasti hydroizolácií plochých striech.
Spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré prinášajú na trh produkty tej najvyššej kvality, preto sme boli oslovený aj spoločnosťou Firestone Building Products, ktorá patrí medzi popredných svetových výrobcov syntetických hydroizolačných membrán pre strešné krytiny a hydroizolácie umelých vodných plôch.
Neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu!
ID: 4513803  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac