Logo VISSIM s.r.o.

Elektroprojektant / System Design Engineer

VISSIM s.r.o.

Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiacPonúkaná mzda na trvalý pomer je od 1700,- Eur / Brutto, na živnosť podľa dohody. Výška finálnej mzdy je závislá od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu pobočku v Liptovskom Mikuláši hľadáme technika, ktorý by sa rád uplatnil svoje skúsenosti v projektovaní elektrosystémov, je mu blízka práca s technickou dokumentáciou a má elektrotechnické vzdelanie. Vissim je technologická spoločnosť, ktorá vyvíja námorné bezpečnostné systémy na kľúč pre zákazníkov po celom svete a toto je jedinečná možnosť ako sa stať súčasťou nášho technického tímu.

Hlavná náplň práce:
* Vytváranie a spravovanie kódov v ERP systéme, vytváranie rozpisiek pre nákup komponentov
* Spracovanie podkladov a špecifikácií pre nákup služieb
* Spracovanie dokumntácie pre výrobu a montáž
* Spracovanie technickej dokumentácie (návody na obsluhu, technické špecifikácie, katalógy a iné.) podľa požiadaviek zákazníka a zadania v projekte
* Technická podpora pri integrácii
* Podpora pre Sales a výrobný proces v rámci spoločnosti na základe požiadavky

* Balík benefitov šitý na mieru pre každého zamestnanca pre well-being a vzdelávanie
* Príspevky pri výnimočných životných situáciách
* Loyalty bonus
* Príspevok na III.pilier
* Preplácanie domáceho internetu
* Dovolenka nad rámec zákona
* Birthday Off
* ...a mnoho ďalších

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia je vhodná pre skúsených kolegov, taktiež pre absolventov vysokej školy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Elektrotechnické vzdelanie
* Vyhláška 508/2009 Z.z § 21 je výhodou, nie však podmienkou (zabezpečíme preškolenie)
* AutoCAD
* Zodpovednosť
* Zmysel pre detail
* Tímovosť

Vissim je technologická spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva softvér na kľúč , vrátane senzorov a infraštruktúry pre komplexné systémy na optimalizáciu námornej prepravy po celom svete. Spoločnosť má sídlo v nórskom meste Horten a okrem globálnej partnerskej siete má pobočky vo Veľkej Británii a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Tomašáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4513303  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac