Inžinier výroby

VISSIM s.r.o.

Miesto práce
Ul. 1. mája 1, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
Každého kandidáta posudzujeme individuálne na základe jeho vedomostí, skúseností a zručnosti. Základná zložka mzdy u juniorov na tejto pozícii začína od 800 € brutto mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inžinier výroby:
- vyrába, vylepšuje, navrhuje zlepšenia pre podzostavy a celkové zostavy systémov
- komunikuje s ostatnými oddeleniami pri zabezpečovaní požadovanej kvality výrobkov
- aktívne pracuje s výrobnou dokumentáciou a spolupracuje s odd. dokumentácie a R&D
- vypracováva NCR reporty
- vedie kontrolne záznamy výroby
- kooperuje s oddelením dokumentácie v oblasti novej dokumentácie pre prototypy
- schvaľuje náhrady komponentov pre oddelenie nákupu
- zodpovedá za príručný sklad komponentov vo výrobe
- vykonáva technickú kontrolu v procese výroby
- analyzuje technické problémy v procese výroby a navrhuje riešenia
- zodpovedá za montáž výrobkov v súlade s požiadavkami bezpečnosti a kvality
- podľa potreby zamestnávateľa sa podieľa na inštaláciách u zákazníkov - príležitosť cestovať do zahraničia a komunikovať v angličtine

Zaujímavé portfólio vyrábaných a vyvíjaných produktov, možnosť kariérneho rastu pre aktívnych zamestnancov, poskytovanie odborných tréningov a dostatočný priestor na seba-rozvoj zamestnancov, mladý pracovný kolektív, atraktívna práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou poskytnutia ubytovania pre novoprijatých zamestnancov, atraktívny sociálny program a veľa ďalších možností...

Ak si dostatočne samostatný a flexibilný, máš rád výzvu, určite pošli svoje CV. Ponúkame možnosť zaujímavej práce s príležitosťou odborného rastu a možnosťou cestovania primerane pracovnej pozícií.
Odpovedať budeme na všetky reakcie uchádzačov. Na osobné stretnutie si pozveme len uchádzačov podľa požiadaviek na odbornosť a prax kandidáta. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, rádiová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inžinier výroby by mal dokázať adekvátne reagovať na požiadavky vzniknuté počas výrobného procesu, mal by byť dostatočne flexibilný a ochotný pracovať na svojej odbornosti, schopný pracovať podľa potreby manuálne a samostatne ako aj v pozícií člena tímu.

Vissim je technologická spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva softvér na kľúč , vrátane senzorov a infraštruktúry pre komplexné systémy na optimalizáciu námornej prepravy po celom svete. Spoločnosť má sídlo v nórskom meste Horten a okrem globálnej partnerskej siete má pobočky vo Veľkej Británii a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3404350  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Každého kandidáta posudzujeme individuálne na základe jeho vedomostí, skúseností a zručnosti. Základná zložka mzdy u juniorov na tejto pozícii začína od 800 € brutto mesačne.