Projektový manažér

VISSIM s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
2 000 EUR/mesiacMzda: od 2000,- Eur Brutto/mes. Finálna suma je závislá od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vysoko motivovaného zamestnanca pre riadenie projektov prevažne pre zahraničných zákazníkov. Nevyhnutnosťou sú rozvinuté organizačné schopnosti a aktívna angličtina.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
* Samostatné riadenie projektov v medzinárodnom prostredí
* Zodpovednosť za riadenie pridelených projektov od ich začiatku až po koniec
* Definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti a zákazníka
* Vypracovávanie detailného harmonogramu prác
* Kontrolovanie dodržiavania stanoveného rozpočtu, termínov a kvality
* Komunikovanie s vedením spoločnosti, objednávateľom, dodávateľmi, subdodávateľmi
* Vyhodnocovanie výsledkov projektového riadenia po ukončení projektu

Stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti. Možnosť sebarealizácie a odborného rastu.
* Sociálny program
* Vzdelávanie
* Vstupenky do wellness
* Preplácanie domáceho internetu
* Príspevok na III.pilier
* a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

* Komunikatívnosť
* Riadiace schopnosti
* Organizačná schopnosť
* Rozhodnosť
* Schopnosť riešiť problémy
* Odolnosť voči stresu
* Flexibilita

Vissim je technologická spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva softvér na kľúč , vrátane senzorov a infraštruktúry pre komplexné systémy na optimalizáciu námornej prepravy po celom svete. Spoločnosť má sídlo v nórskom meste Horten a okrem globálnej partnerskej siete má pobočky vo Veľkej Británii a na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3187460  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac