Práca v očnej optike / Zvolen / pridaj sa k nám do tímu, hľadáme práve teba

VisionX - očná optika

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacTvoja mzda bude závisieť od Tvojich skúsenosti, schopnosti a zručnosti. Výška základnej mzdy sa odvíja aj od toho či pracuješ ako predajca, očný optik alebo OPTOMETRISTA. My Ti poskytneme priestor na sebarealizáciu a ostatné máš vo svojich vlastných rukách. Samozrejme ponúkame Ti osobnostné ohodnotenie, skvelý BONUSOVÝ systém formou prémií za plnenie plánov ( mesačné, kvartálne a ročné odmeny + podiel z predaja ) alebo odmeny za Tvoju lojalitu voči spoločnosti. Všetko je len na Tebe, koľko energie a úsilia vložíš do práce, toľko sa Ti vráti späť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám do tímu! Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú záujem pracovať na pozícii asistent predaja, očný optik, alebo OPTOMETRISTA v očnej optike VisionX. Tvoja náplň práce bude zahŕňať:

- Predaj a poradenstvo pri výbere okuliarových rámov, dioptrických šošoviek (skiel) a kontaktných šošoviek.

- Úpravy a opravy okuliarových rámov.

- Drobná administratíva spojená s chodom prevádzky.

- Samostatná práca a odolávanie stresom.

- Zákazníkom ochotne a milo poradíš a predáš okuliare, kontaktné šošovky alebo vykonáš úpravy okuliarových rámov.

- Plníš denné a mesačné plány a zabezpečuješ správne fungovanie prevádzky.

Typická pracovná doba pre pozíciu Práca v očnej optike ZVOLEN je:

- Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:30.

Vychutnaj si každý deň na pracovnej pozícii:

- Prichádzaš do práce s pozitívnou energiou a pripravuješ sa na úspešný deň.

- Môžeš sa tešiť z vynikajúceho pocitu z dobre odvedenej práce.

- Môžeš sa tešiť na starostlivého a priateľského zamestnávateľa, ktorému záleží na Tvojom spokojnom pracovnom prostredí.

- U nás máš možnosť rozvíjať sa a zdokonaľovať svoje zručnosti v oblasti očnej optiky aj v oblasti osobného rastu.

- Ak máš záujem o záľuby a koníčky, podporíme Ťa finančne, aby si sa mohol venovať svojim záujmom aj mimo práce.

- Poctivá práca sa u nás opláca - po roku u nás Ťa čaká finančná Vianočná odmena a po dvoch rokoch aj polročná odmena na letnú dovolenku.

- Máš možnosť využiť zamestnaneckú zľavu na nákup okuliarov pre svojich blízkych a každé dva roky získať okuliare ZDARMA pre seba.

- Ak sa chceš neustále vzdelávať a zdokonaľovať, ponúkame Ti možnosť absolvovať rôzne školenia a kurzy na našej akadémii vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

Radi Ťa uvidíme na osobnom pracovnom pohovore.

Na veku nezáleží, dôležitá je chuť pracovať !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predajca, optik, optometrista

Ostatné znalosti

Práca s PC - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

- Pozitívny prístup k práci a k zákazníkom

- Ochota sa učiť nové veci

- Maximálna flexibilita a prispôsobivosť pracovnému času

- Logické myslenie a rýchle rozhodovanie

- Žiadame stredoškolské vzdelanie

- Znalosť MS Office a základov angličtiny

- Silné komunikačné a tímové zručnosti

- Máš chuť pracovať s nami?

Nový koncept očnej optiky VisonX, je záruka poskytovania služieb v oblasti očná optika a OPTOMETRIA na vysokej profesionálnej úrovni. Garantom je očný optik - OPTOMETRISTA s praxou 24 rokov

Tím VisionX sa neustále vzdeláva aby sme Vám prinášali aktuálne novinky zo sveta očnej optiky a OPTOMETRIE.

Náš tím tvorí 43 šikovných, dynamických, ľudí z rôznych končín Slovenska, ktorí spoločne vytvárajú hodnoty a posúvajú prácu v optike do vyššieho levelu

Ak sa chceš aj Ty stať jedným z nás, pošli svoj životopis. Radi Ťa privítame v našom kolektíve.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4791432  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac