5 Junior Account Managers (Obchodných Zástupcov): Senzory - západné Slovensko

Visionline Management Ltd

3-dňový predajný región, Vo štvrtok a piatok pracovné dni vo Viedni, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Trenčín, okres Nitra, okres Prešov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívny plat a bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S cieľom podporiť našu stále sa rozširujúcu činnosť na Slovensku hľadáme dvoch obchodných zástupcov, ktorí sa pripoja k nášmu elitnému tímu, ako napríklad:

1 Account Manager - Banska Bystrica-Zvolen
1 Account Manager - Bratislava
1 Account Manager - Trencin
1 Account Manager - Nitra
1 Account Manager - Kosice-Presov

Úlohy:
• Po komplexnom technickom a obchodnom školení, budete zodpovedný za zvýšenie prieniku na trh vo vašom predajnom teritóriu prostredníctvom rozvoja podnikania aj s existujúcimi, aj s potenciálnymi, novými zákazníkmi B2B.
• Prezentáciou našich výrobkov a diskutovan9m so zákazníkmi, dokážete ponúknuť zákazníkovi technické riešenia, ktoré naliehavo potrebuje pre svoje podnikanie. • Vaše propagačné aktivity budú obsahovať fascinujúce aplikácie v rôznych výrobných a spracovateľských odvetviach a inštitúciách na celom pridelenom teritóriu.
• Samozrejme, vaša iniciatíva sa bude tiež ceniť pri objavovaní nových obchodných príležitostí a rozvoji značky.
• Prostredníctvom pravidelných stretnutí a sledovaním budete budovať a udržiavať portfólio cenných klientskych vzťahov a pravidelne informovať zákazníkov o našich najnovších technických inováciách.

• Výnosnú kariéru v oblasti predaja B2B v renomovanej svetovej firme.
• Pravidelné školenia o našich inovatívnych produktoch a nepretržité vedenie a podporu zdokonaliť vaše obchodné zručnosti.
• Neobmedzenú zmluvu, priame uplatnenie v našej spoločnosti (nie len ako pracovná sila).
• Samozrejme ponúkame atraktívny platový balíček a služobný automobil (aj na súkromné účely).
• Provízie z predaja.
• Príležitosť využiť vaše znalosti angličtiny v profesionálnom a medzinárodnom podnikateľskom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Máte záujem?
Prosím, pošlite vašu žiadosť nášmu náborovému poradcovi: Mr. David Saunders [email protected] alebo zavolajte na telefónne číslo: +44-1325 733 340

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pomenované ako jedna z najlepších 25 najvýnosnejších spoločností na svete!
– Forbes Magazine

Už štyri desaťročia poskytujeme hi-tech riešenia v oblasti automatizácie výroby na štyroch kontinentoch a neúnavne tlačíme dopredu technologické hranice s vášnivou oddanosťou pre inovácie. Naša značka je preslávená vďaka najvyššej kvalite. Sme šťastní, že naši drahí zákazníci sú z rôznych oblastí ako je napríklad automobilový priemysel, spotrebná elektronika, farmaceutický priemysel a z mnohých ďalších.

Vďaka najmodernejšiemu technickému rozvoju našej spoločnosti, sa podľa aktuálneho "Business Week Global 1000" radíme medzi 500 najúspešnejších spoločností.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Buď máte:
- akademický titul v podnikovej ekonómike a silný záujem o techniku; alebo
- máte akademický titul v elektronike, výrobnom inžinierstve alebo v inej súvisiacej inžinierskej disciplíne a tiež silný záujem pracovať v oblasti predaja.
• Nejaká prvá komerčná skúsenosť v prostredí B2B je plus, ale vítaní sú aj absolventi, ktorí začínajú kariéru.
• Máte radi výzvu orientovanú na cieľ a ste proaktívna osoba riadená predajom.
• Vďaka prístupu orientovanému na klienta, ste komunikatívny a môžete aktívnym spôsobom načúvať potrebám zákazníka.
• Ste vnímavý a celý nedočkavý dozvedieť sa o modernej technológii.
• Hovoríte slovensky na úrovni rodeného Slováka a máte dobré znalosti angličtiny.

Global Engineering Recruitment
ID: 3356301  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívny plat a bonus