Sales manager (riešenia na kontrolu kvality)

Vision Systems, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2023
Od 1 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie bude závisieť od znalostí a skúseností. Celkovú výšku tvorí fixná a variabilná zložka (provízie z uzavretých obchodných prípadov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného obchodného manažéra, ktorý bude zodpovedný za nové obchodné prípady v oblasti kontroly kvality výroby.
Aké budú Vaše zodpovednosti?
- Aktívne vytváranie obchodných kontaktov, organizovanie obchodných stretnutí a prezentácií so zákazníkmi, vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi s cieľom získať objednávku;
- Vypracovávanie obchodných ponúk, vrátane cenovej kalkulácie;
- Príprava podkladov pre obchodné zmluvy, vedenie obchodnej agendy, vedenie štatistiky súvisiacej s obchodnými prípadmi;
- Očakáva sa cestovanie v rámci SR

- jazykové kurzy na pracovisku
- vlastná posilňovňa pre zamestnancov
- vlastné vyhradené parkovacie miesto
- flexibilný pracovný čas
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- služobné vozidlo
- sick days
- školenia a kurzy v oblasti obchodu a predaja hradené zamestnávateľom

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, prosíme posielať štruktúrované životopisy na nižšie uvedenú emailovú adresu.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme v krátkej dobe kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v podobnej oblasti

vítané sú predchádzajúce skúsenosti v oblasti výrobných technológií, automatizácie, kontroly kvality vo výrobe

Vision Systems s.r.o. je súčasťou skupiny KVANT Group. Dlhoročné skúsenosti máme najmä vo vývoji softwaru pre oblasť počítačového videnia (machine vision), dopravných aplikácií, informačných systémov a dodávky riešení na kľúč.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4524094  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac