Brigádnik - Web developer - študent VŠ

Vision Systems, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2021
6 - 9 EUR/hod.Platové ohodnotenie bude závisieť od znalostí a skúseností. Mzda sa každé tri mesiace prehodnocuje na základe podávaných výkonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a údržba web aplikácii

Mladý kolektív, výhody menšieho teamu, jazykové kurzy na pracovisku, vlastná posilňovňa, flexibilný pracovný čas s ohľadom na študijné povinnosti, teambuildingové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Základy
SQL - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Venujeme sa primárne programovaniu v C++ avšak pre prezentačnú vrstvu a projekty na báze tenkého klienta hľadáme web developera, ktorý bude schopný pracovať samostatne. Od uchádzača očakávame vývoj nových projektov a udržiavanie už existujúcich projektov.
Požadujeme :
• PHP
• Systematickosť a samostatnosť pri plnení úloh
• Zodpovednosť za zverené úlohy
• Prezenčná forma práce - nie home office

Vision Systems s.r.o. je súčasťou skupiny KVANT Group. Dlhoročné skúsenosti máme najmä vo vývoji softwaru pre oblasť počítačového videnia (machine vision), dopravných aplikácií, informačných systémov a dodávky riešení na kľúč.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080915  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.