Obchodný zástupca

VISIO systems s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 4 000 EUR/mesiacNástupný bonus 200€. Bonusová zložka tvorená z každého predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o registrovaných zákazníkov.
- Aktívne vyhľadávanie nových klientov.
- Prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb.
- Zvyšovanie podielu spoločnosti v pridelenom regióne.
- Práca si vyžaduje cestovanie (práca v teréne).
- Vyhľadávanie nových možností predaja
- Variabilná zložka platu podľa vlastného úsilia
- Percentuálny výnos z každej dohodnutej spolupráce

- Služobný automobil, mobil a notebook (aj na súkromné účely)
- Práca v mladom kolektíve
- Flexibílna pracovná doba
- Bonusová zložka v prvých mesiacoch zaškolenia
- Možný kariéry a finančný rast
- Hradené obedy
- Podieľanie sa na rastúcom projekte.

Informácie o výberovom konaní

Postup výberového konania:
1. Prehodnotenie zozbieraných CV
2. Pozvanie vhodných uchádzačov na online pracovný pohovor
3. Absolvovanie online pracovného pohovoru
4. Užší výber uchádzačov do druhého kola osobného pracovného pohovoru
5. Konečný výber najvhodnejšieho uchádzača.

Obdobie zaškolenia:
1. Zaškolenie na centrále v Prešove v priebehu 3 týždňov
2. Zamestnanec vyslaný do terénu vo svojom zverenom regióne
3. Porady na centrále raz za 2 týždne
4. Pravidelné denné reportovanie.

Kontaktovaní budú, na základe životopisov uchádzači, ktorí prešli výberovým konaním a splňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
E-mail - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- iniciatívnosť
- predstavivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť

Sme mladá progresívna spoločnosť zameraná na poskytovanie produktov a služieb v oblasti bývania.
Našou prioritou je ponúkať na trhu produkty a služby, ktoré budú napomáhať ľuďom na najdôležitejšom mieste, ktorým je DOMOV. V rámci značky VISIO pôsobia v súčasnosti na trhu dve divízie. VISIO building, ktorá sa venuje stavebnej činnosti so smerovaním na výstavbu rodinných domov a VISIO systems, ktorá sa zaoberá tieniacou technikou, bránovými a plotovými systémami s automatizáciou. V pláne je otvorenie aj ďalších divízií pre maximálne splnenie potreby klientov v oblasti bývania. Staň sa súčasťou projektu, ktorý zmení život tebe a spoločne budeme meniť životy našich klientov.

www.visio.systems
www.visiobuilding.sk
ID: 4188473  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac