Osobná asistentka

Virtuse Wealth Management, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna podpora manažmentu firmy
- Vyhľadávanie informácií, aktualizácia KPI, pravidelné reporty
- Úprava textov pre blog a newsletter
- Práca s databázou, aktualizácia kontaktov
- Obsluha sociálnych médií
- Organizovanie stretnutí, konferenčných hovorov a videokonferencií,
- Komunikácia s externými dodávateľmi
- Príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- Riešenie ad hoc úloh

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúceho trhu digitálnych aktív
- samostatná a kreatívna práca
- osobnostný a profesionálny rast
- možnosť podieľať sa na rozvojových činnostiach spoločnosti
- možnosť komunikovať v angličtine na denne báze

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Nevyhovujúce životopisy nearchivujeme, všetky osobné údaje budú po ukončení výberového konania odstránené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- organizačné a komunikačné zručnosti
- časová flexibilita
- starostlivosť, samostatnosť a zodpovednosť
- proaktívny a pozitívny prístup k práci
- znalosť prostredia MS Office
- angličtina na komunikatívnej úrovni
- znalosť francúštiny výhodou

Virtuse je členom nadnárodnej skupiny Virtuse Group so zastúpením v EÚ a Ázii. Sídlo skupiny je v Singapure, pričom kancelárie a operatíva sú aj v Bratislave. Virtuse prevádzkuje platformu, ktorá umožňuje obchodovanie s digitálnymi aktívami. Ponúka investovanie a pravidelné sporenie do najpopulárnejšej digitálnej meny - bitcoinu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4108775  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac