Office Manager

Virtuse Energy, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie
- administratívne práce
- kontrola a kompletizácia podkladov pre účtovníctvo
- evidencia, príprava a archivácia dokumentov/zmlúv/objednávok
- kontrola a príprava platieb
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
- komunikácia s úradmi, organizáciami, obchodnými partnermi
- evidencia dochádzky a pracovných dokumentov
- podpora pri organizovaní pracovných ciest
- realizácia ad-hoc úloh potrebných pre chod firmy
- pravidelný reporting

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000€ v závislosti od skúseností a schopností

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúceho biznisu s veľkým potenciálom
- možnosť podieľať sa na kľúčových činnostiach spoločnosti
- možnosť komunikovať v angličtine na denne báze
- korporátne a tímové eventy
- príležitosť kariérneho rastu

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Nevyhovujúce životopisy nearchivujeme, všetky osobné údaje budú po ukončení výberového konania odstránené.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

proaktívny a pozitívny prístup k práci
flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a asertivita
komunikačné a organizačné zručnosti
zmysel pre detail, dôslednosť a schopnosť prioritizácie
záujem učiť sa nové veci

Virtuse Exchange, member of Virtuse Group, a global trading firm with strong presence in EU and Asia is operating a crypto-commodities platform that enables trading of 10 cryptocurrencies and 10 commodities, in 100+ countries around the world. Virtuse Exchange is based in Singapore, but keeps an office in Bratislava. The company is compliant with commodities laws in Singapore and has a pending application for the Malta VFA License, and MAS Singapore.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Virtuse Exchange Pte. Ltd.
23 Lorong Telok
049035 Singapore

Kontakt

ID: 3638665   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€ v závislosti od skúseností a schopností