Obchodný zástupca

virtue

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiackvartálne obchodné odmeny do výšky 7 platov za rok a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj produktov a služieb spoločnosti HABI – Virtue (B2B predaj odevov, vyšívanie na odevy a potlač textilu).
• Budeš si samostatne riadiť prakticky celý predajný proces - od prvého kontaktu so zákazníkom až po voľbu optimálneho riešenia (predaj odevov, vyšívanie na odev, potlač textilu a dizajn) pre následný predaj.
• Na dennej báze aktívne nadväzovať kontakty, identifikovať potenciálnych klientov, budovať vzťahy a predávať naše a partnerské riešenia.
• Aktívna e-mailová a telefonická komunikácia so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.
• Analyzovanie potrieb existujúcich klientov a následné vytváranie cenových ponúk.
• Získavanie nových klientov (akvizícia).
• Zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja (Excel).
• Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.
• Aktívny prístup k problematike predaja odevov, vyšívania na odevy a potlače textilu.
• Účasť na konferenciách (online, ZOOM, SKYPE a pod.) súvisiacich s tematikou vyšívania na odevy a potlače textilu.
• Aktívna spolupráca s oddeleniami spoločnosti HABI - Virtue.
• Pravidelné stretnutia s tímom v Čachticiach.

• Motivujúci bonusový systém za plnenie individuálnych a tímových cieľov, odmeny a 13. plat v závislosti od výsledkov spoločnosti.
• Flexibilný život - práca z domu, flexibilná pracovná doba.
• Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti predaja odevov, vyšívania na odevy a potlače textilu, on-line a iné (domáce a zahraničné programy).
• Práca v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
• Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní a podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
• Zábava na spoločných firemných a športových akciách ak nám to Covid situácia dovolí.
• Pocit, že niekam patríš, že si súčasť firmy a že s tebou počítame.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov. Je potrebné nám zaslať životopis na [email protected]

Viac o nás a našich aktivitách na našom eshope WWW.HABI.SK alebo na FB a firemnej stránke www.virtue.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

• Minimálne SŠ, VŠ vzdelanie.
• Skúsenosť s telefonickým/mailovým kontaktom so zákazníkmi minimálne 1 rok.
• Sebadôvera a neostýchavosť v telefonickom kontakte.
• Znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) výhodou, ale nie podmienkou.
• Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie v on-line prostredí.
• Zameranie na aktívne plnenie cieľov a dosahovanie výsledkov.
• Pozitívne naladenie a dobrú adaptáciu na zmeny.
• Súťaživosť, aktívnosť.

Značka HABI vznikla ako reakcia Virtue s.r.o. na dlhoročné skúsenosti v oblasti vývoja aplikácií elektronického obchodovania na internete. Lásku k tradícii, zvykov a veľmi osobitný prístup k životu sme sa rozhodli pretaviť do novej módnej značky, avšak poskytujeme servis pri vývoji módy aj pre druhé strany. Vlastníme najmodernejšie technológie pre potlač a vyšívanie na odevy ako aj aplikácie na predaj a marketing v globálnej ekonomike, či skladové zásoby odevov v Nemecku, Poľsku, Maďarsku a v Rakúsku . Naším cieľom je vývoj a výroba vysokokvalitných a trvácnych odevov so slovenskou tradíciou a predaj odevov, okrajovo pracovného oblečenia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4315753  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac