Можливість для людей з України
Logo Virtual Synapses s. r. o.

React / JavaScript programátor

Virtual Synapses s. r. o.

Miesto práce
Sabinov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
hneď
2 500 EUR/mesiacvyplácame vždy fakturáciou = živnosť / s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo FUNCTU (www.functu.sk) hľadáme talentovaných React programátorov, ktorí by sa chceli stať súčasťou našej výnimočnej skupiny technologických nadšencov. Toto je oficiálna pozvánka stať sa súčasťou niečoho neobyčajného, niečoho, čo prefacká tvoju vášeň pre programovanie a donúti ťa vyskočiť sa z postele každé ráno.

Čo nás odlišuje?

Predstav si pracovisko, kde kreativita tečie ako rieka, inovácie sú našou dennou potravou a výzvy sú vítané s otvorenou náručou. To je FUNCTU. Nie sme len firma; sme rodina technických nadšencov s poslaním meniť svet.

Naša misia

Vo FUNCTU nám nejde len o tvorbu softvéru; ide nám o výtvaranie praktických produktov a výnimočných používateľských zážitkov.

Sme posadnutí posúvaním hraníc a preskúmavaním neznáma. Či už je to umelá inteligencia, robotika, 3D konfigurátory alebo virtuálna realita - konštantne napredujeme a prispôsobujeme sa aktuálnym trendom v oblastiach technologického vývoja a poskytovania služieb.

Naše hodnoty

Jedným z našich základných pilierov je tímová práca. Vážime si nápady a postrehy všetkých našich zamestnancov a dávame im dostatok priestoru na ich vyjadrenie. Vždy v rámci asertívnej komunikácie a vecnej argumentácie.

Kvalita je našou pevnou zásadou - neuspokojíme sa s priemerom, usilujeme sa vždy o najlepšie výsledky vo všetkom, čo robíme.

Prečo Functu?

Sme zaviazaní Tvojmu profesijnému rozvoju a ponúkame Ti nekonečné príležitosti na sebarealizáciu, učenie sa a celkový osobnostný rast.

Ak si náhodou z okolia Prešova a vedel/a by si dochádzať, radi Ťa tu uvítame!
(samozrejme dá sa aj homeoffice)

Podmienky prijatia:

- ovládanie programovania v Reacte a JavaScripte
- disciplinovanosť a čestnosť

- odhodlanie a energickosť

- komunikačné schopnosti

Ak si náhodou z okolia Prešova a vedel/a by si dochádzať, radi Ťa tu uvítame a ponúkneme TI aj ďalšie finančné benefity!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

React - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

FUNCTU sa už viac ako 20 rokov venuje vývoju aplikácií, nedávno smerujúc k umelej inteligencii a virtuálnej realite. ️ Ponúkame špičkový vývoj AI, VR/3D, robotiku a tvorbu aplikácií. Založené v Sydney, rozrástli sme sa na globálnu silu pod vedením CEO Juraja Andraščíka, laureáta ceny Forbes 30/30. Naše partnerstvá zahŕňajú giganty ako Microsoft, Disney a Porsche.

www.functu.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Xavier Gabzdil
E-mail: poslať životopis
ID: 4811387  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac