Mechanical Design Engineer / Strojný konštruktér (senior)

Virtual Reality Media, a.s.

Miesto práce
Rybárska 1, Trenčín
Od 1 900 EUR/mesiacSme pripravení poskytnúť vyššie ohodnotenie kandidátovi, ktorý nás presvedčí svojimi schopnosťami a skúsenosťami. (Mzda sa skladá zo základnej mzdy a mesačnej odmeny.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jedinečná spoločnosť na slovenskom trhu vyrábajúca profesionálne výcvikové produkty na svetovej úrovni.

Pridaj sa k nám a staneš sa členom tímu expertov v oblasti simulácií leteckej a bojovej techniky vo virtuálnom priestore.

Ako konštruktér budeš:

  • navrhovať konštrukciu mechanických a elektromechanických častí simulátorov v súlade s existujúcimi štandardmi
  • modelovať v 3D CAD SolidWorks
  • vypracovávať strojárenskú výrobnú dokumentáciu
  • vykonávať technické výpočty (napr. váha, montážny priestor, stabilita)
  • vypracovávať príspevky do sprievodnej a servisnej dokumentácie
  • posudzovať mechanické časti simulátora z hľadiska strojnej bezpečnosti
  • kontrolovať a oživovať mechanické časti simulátorov
  • vykonávať inštalácie a skúšky simulátorov
  • spolupracovať pri školeniach užívateľa
  • podporou pri výrobe a vývoji simulátorov

  • Flexibilná pracovná doba
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Sick day
  • Jazykové kurzy počas pracovnej doby
  • Koncoročné odmeny a štvrťročné odmeny
  • Príspevok na DDS až do výšky 3%
  • Nadštandardné stravné
  • Bonus pri odporučení nových kolegov až do výšky 1000 €
  • Firemné akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštrukcie a návrhu výrobkov

Počet rokov praxe

5

Strojárske vysokoškolské vzdelanie minimálne I. stupňa.

Odborná prax v oblasti konštrukcie a návrhu výrobkov minimálne 5 rokov.

Modelovanie v 3D, skúsenosti s 3D CAD SolidWorks výhodou.

Pevnostne analýzy (FEM/FEA, analyticky) výhodou.

Znalosť práce s výpočtovou technikou (MS Office, Internet, informačný systém, email.

Technické myslenie, schopnosť samostatne riešiť problémy.

Komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, „tímový hráč“, flexibilita.

Spoločnosť Virtual Reality Media a.s. (VRM) je súkromná spoločnosť založená v roku 1992 zaoberajúca sa návrhom, vývojom a výrobou najmodernejších leteckých a pozemných simulátorov a tréningových systémov pre civilné a vojenské účely.
Vo vývojových a výrobných procesoch spoločnosti sa využívajú najmodernejšie technológie, subsystémy a komponenty aby zákazníkom poskytli najpokročilejšie a najsofistikovanejšie produkty vrátane kvalifikovaných školení, údržby a podpory životného cyklu produktu.
Odbornosť a profesionalita našich zamestnancov zaisťuje poskytovanie vysokokvalitných produktov a služieb svojim zákazníkom po celom svete.
Virtual Reality Media a.s. je vhodnou pracovnou príležitosťou pre skúsených expertov, ako aj mladých talentovaných ľudí, ktorí majú záujem rozvíjať a udržiavať vlastný potenciál, neustále vyvíjať nové inovatívne produkty a napĺňať stratégiu našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4837845  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac