Mechanik strojov a zariadení

Virtual Reality Media, a.s.

Miesto práce
Rybárska 1, Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda pozostáva zo základnej mzdy a mesačnej odmeny do výšky 20%. K základnej mzde budú vyplácané bonusy. Výsledná mzda bude závisieť od rozsahu znalostí a praktických skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie
Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na mechanických častí zariadení
Občasná výroba zváraných dielov
Inštalácia zariadení u zákazníka
Spolupráca s konštrukčným oddelením na tvorbe a aktualizácií výrobnej dokumentácie

Práca na jednu zmenu
Pohyblivá pracovná doba
Príspevok na DDS až do výšky 3% z hrubej mzdy
Koncoročná odmena a štvrťročná odmena vyplatená na základe výsledkov spoločnosti
Interný náborový príspevok až do výšky 1000 eur
Firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň detí, …. )
Stravné vo výške 5,80€ na každý deň (príspevok zamestnanca 1€)
Ostatné benefity (príspevok pri životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, vecný dar pri dosiahnutí pracovného jubilea, príspevok pri odchode do dôchodku…)

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Mechanik strojov a zariadení. Ak máte chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá vyvíja letecké a pozemné simulačné technológie na báze virtuálnej reality pošlite nám svoj životopis ešte dnes a pridajte sa k nám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanik strojov a zariadení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Čítanie a orientácia v technickej dokumentácií
Manuálna zručnosť
Dôraz na precíznosť spracovania vyrábaných modulov
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť a časová flexibilita
Udržiavanie dobrého technického stavu pridelených zariadení
Schopnosť pracovať v tíme a plniť úlohy v stanovenom čase a kvalite
Zváračský preukaz Z-M1 výhodou

Spoločnosť Virtual Reality Media a.s. (VRM) je súkromná spoločnosť založená v roku 1992 zaoberajúca sa návrhom, vývojom a výrobou najmodernejších leteckých a pozemných simulátorov a tréningových systémov pre civilné a vojenské účely.
Vo vývojových a výrobných procesoch spoločnosti sa využívajú najmodernejšie technológie, subsystémy a komponenty aby zákazníkom poskytli najpokročilejšie a najsofistikovanejšie produkty vrátane kvalifikovaných školení, údržby a podpory životného cyklu produktu.
Odbornosť a profesionalita našich zamestnancov zaisťuje poskytovanie vysokokvalitných produktov a služieb svojim zákazníkom po celom svete.
Virtual Reality Media a.s. je vhodnou pracovnou príležitosťou pre skúsených expertov, ako aj mladých talentovaných ľudí, ktorí majú záujem rozvíjať a udržiavať vlastný potenciál, neustále vyvíjať nové inovatívne produkty a napĺňať stratégiu našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4509242  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac