Animátor/ka v bare s virtuálnou realitou (VRBA)

DAMALIS s. r. o.

Miesto práce
Panenská 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
4 - 7 EUR/hod.TPP(zmluva): 5.5-7€/ , Študenti : 4€/h. Rôzne bonusy: "busy" dni, výjazdy na externé akcie, šoférovanie zhruba 20% z hodinovej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš jedinečnú možnosť stať sa súčasťou unikátneho baru s virtuálnou realitou. Spojili sme tu skvelé drinky s novou technológiou a už 3 roky túto kombináciu úspešne prinášame širokému publiku.

Tvoja zodpovednosť bude pomáhať zákazníkom pri ich virtuálnych zážitkoch. Budeš mať tiež na starosti celkový priestor a techniku. Je to typ práce kde budeš v intenzívnej interakcii so širokým spektrom zákazníkov. Budeš sa venovať jednotlivcom, veľkým skupinám, dospelým ale aj malým deťom.

U nás budeš súčasťou tímu, ktorý sprostredkúva ľuďom jedinečné zážitky a z vlastnej skúsenosti vieme, že je to pocit, ktorý ťa neomrzí!

Ponúkame prácu s vysokou mierou pozitívnej spätnej väzby.
Uvoľnené a priateľské pracovné prostredie. Dostatneš 14 mladých kolegov a kolegýň. Pozri si recenzie, čo na nich vravia naši zákazníci ;) .

Prosíme o kontaktovanie až po prečítaní celého znenia inzerátu (nájdeš na vrbratislava.sk/jobs ).

Životopisy bez motivačného listu obsahujúceho odpovede na otázky nižšie v texte NEBUDÚ zahrnuté do výberového konania ; ) .

Barové benefity
- výrazné zľavy na drinky v našom bare.
- možnosť využívať virtuálnu realitu aj mimo pracovného času
- je vysoko pravdepodobné, že “vŕba” sa pre teba stane miestom kde budeš chodiť rád/a aj mimo pracovnej doby :)

Kariérny rast
- pre iniciatívnych, motivovaných, zodpovedných a organizačne schopných kandidátov je možnosť postupu na vedúceho prevádzky ( platí len pre TPP)
- pre študentov a PT je možnosť o rozšírenie zodpovednosti o iné aktivity ( sales, business devel, organizovanie eventov, správa sociálnych sietí), je to len na tvojej iniciatíve

Informácie o výberovom konaní

Ako ďalej ? Životopis + Motivačný list ...

Pozri kompletné informácie o bare a celé znenie inzerátu:
vrbratislava.sk/jobs

Ak máš seriózny záujem tak pošli email so životopisom a motivačným listom na [email protected] .
subjekt emailu: názov pozície + typ úväzku o ktorý máš záujem.

Žiadosti bez motivačného listu nebudú spracované.

V motivačnom liste v krátkosti opíš:

- Prečo si myšlíš, že si vhodný kandidát
- Aké máš slabé stránky alebo alebo obmedzenia voči našim požiadavkám
- O aký typ úväzku by si mal/a záujem.
- Ktoré dni by si preferoval/a pracovať
- Tvoje možnosti nástupu
- Tvoje šoférske schopnosti ( potrebujeme človeka, ktorý je ochotný šoférovať)
- Prípadné otázky na nás k osobnému pohovoru

Odporúčame pozrieť všetko info o bare (na začiatku) a mať prečítaný celý text inzerátu ;). Okrem získania informácii o našom podniku ti to pomôže aj pri osobnom pohovore. Ak sa sa ti tento text zdá ako veľa čítania, tak asi nie si vhodný/á kandidát/ka. Chceme rozšíriť tím o odhodlaných členov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Soft skills
Hľadáme ľudí s vhodnými charakterovými vlastnosťami. Primárne pre nás sú:

- proaktívny prístup
- vnímanie svojho pracovného prostredia,
- dodržiavanie zaužívaných štandardov
- aktívne riešenie vzniknutých problémov
- zvládanie stresu /nových situácií a organizačné schopnosti (dôležité) : Budeš osobou, ktorá je v intenzívnom kontakte so zákazníkmi.Preto to je veľmi dôležite aby vedel zvládať záťažové situácie s úsmevom na tvári, vedel konštruktívne riešiť problémy a neprenášal svoj stres na ostatných kolegov
- prirodzená schopnosť a chuť učiť sa nové veci:
Sme malý bar ale je tu tisíc a jedna technických maličkostí :)
- komunikatívnosť, motivácia,kamarátsky prístup k ľuďom: Zakladáme si na príjmenom vystupovaní a osobnom prístupe
- extrovertná osobnosť:Budeš v neustálom intenzívnom kontakte s veľkým počtom ľudí, musí ťa to baviť ;)
samoorganizácia a zodpovednosť
flexibilita

Hard skills
- technická gramotnosť (PC, HW)
- všeobecná zručnosť

Nice to have
- záujem o virtuálnu realitu a technológie všeobecne
- skúsenosti ako animátor alebo hospitality

Jazykové požiadavky
- angličtina - musíš vedieť plynule komunikovať (30% zákazníkov hovorí po anglicky)

Čo budeš musieť vedieť alebo sa naučiť

- Animátorské techniky ( ako pracovať so skupinou)
- Ovládať VR (technologia, prostredie, hry - mámei ich viac ako 50 ),
- Počítačová gramotnosť
- Práca s pokladňou, jednoduché administratívne úkony.
- Ovládanie pokladničného systému.

Sme bar s virtuálnou realitou. Spojili sme skvelé drinky s novou technológiou a už 7 rokov túto kombináciu úspešné prinášame širokému publiku.
Venujeme sa aj rozšírenej realite, IoT, smart senzorom a budúcnosti zdieľaného parkovania.

Viac info:

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3791238  Dátum zverejnenia: 19.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 7 EUR/hod.TPP(zmluva): 5.5-7€/ , Študenti : 4€/h. Rôzne bonusy: "busy" dni, výjazdy na externé akcie, šoférovanie zhruba 20% z hodinovej mzdy.