PR Asistent/ka

Virgin Reality s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
300 EUR + možnosť motivačného bonusu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie vizuálnych obsahov a príspevkov na sociálnych sieťach
- starostlivosť o obsah firemnej fan page
- vyhľadávanie a triedenie inzerátov v súkromnej inzercií
- volanie na studené kontakty
- organizácia pracovného kalendára makléra

- motivačné bonusy
- zaujímavá, rôznorodá práca
- mladý, dynamický a aktívny tím
- úplne zaškolenie na prácu
- príjemné a stabilné zázemie
- teambuildingy, účasť na spoločenských podujatiach, firemné akcie
- do budúcna možnosť zamestnať na TPP

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s krátkym motivačným listom, kde nám zodpovedzte otázku:

"Prečo som si vybral spoločnosť Virgin Reality?".

Žiadosti zasielajte výhradne mailom na adresu [email protected] s predmetom správy PR Asistent.
Ďakujeme za všetky životopisy, kontaktovať budeme výhradne uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Virgin Reality s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia, masmediálna komunikácia, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ovládanie gramatiky
- kreatívne, tvorivé myslenie
- zanietený prístup k práci a inováciam
- aktívny a pozitívny vzťah k sociálnym sieťam
- znalosti v oblasti marketingu a jeho trendov
- práca s photoshopom a grafickou úpravou fotografií
- dobrá slovná zásoba
- zdvorilé vystupovanie
- príjemný hlas
- sebavedomý prejav
- odolnosť voči stresu

Realitná činnosť vznikla prirodzeným vývojom obchodných krokov, ktoré robíme vo viacerých segmentoch.
Cieľom našej práce je dosiahnuť výsledok v čo najkratšom možnom termíne k maximálnej spokojnosti zákazníka. Riadime sa 3 hlavnými poslaniami:
Jednoduchosť, Transparentnosť, Efektivita
Naša práca sa odvíja od profesionálne vyškolených pracovníkov spojenou s odbornosťou v realitách.
S našim zákazníkom uzatvárame dohodu o partnerstve pri predaji jeho nehnuteľnosti.
V dlhodobosti je známe porekadlo „Náš zákazník-náš pán“, áno týmto porekadlom sa riadime aj my, skôr toto porekadlo meníme na partnerstvo.
Víziou a cieľom našej spoločnosti je vytvárať prostredie pre zákazníkov, ktorí budú s plnou dôverou nechávať predaj na našu spoločnosť. Súčasťou nášho cieľa je budovať vysoko kvalitnú službu, preto si dávame veľmi záležať na výbere a náročnosti kandidátov pre našu spoločnosť.
ID: 3380319  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 EUR + možnosť motivačného bonusu