Kontrolór - kontrola súčiastok podľa tech.dokumentácie

VIPO a. s.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
01.03.2019
od 857 €/ mesiac(fin. ohodnotenie v závislosti od skúsenosti uchádzača)+ ostatné finančné a nefinančné benefity na základe Kolektívnej zmluvy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia medzioperačnej kontroly polotovarov, výrobkov alebo iných komponentov, (výhodou obsluha 3D meracieho zariadenia)
- triedenie a označovanie dielov a výrobkov na základe kontrolnej činnosti
- spracovanie analýzy nameraných údajov, ich vyhodnotenie
- vypracovanie protokolov merania a príprava podkladov na reklamácie dodaných vstupov
- príprava a realizácia plánov činností potrebných k optimalizácii kvality a produktivity
- kontrola metrologického poriadku
- spolupráca pri tvorbe kontrolných postupov a systémov kvality
- vedenie a aktualizácia záznamov o hláseniach noriem kvality, povoleniach, sťažnostiach alebo vedenie podobnej záznamovej knihy
- príprava reportov podľa záznamov
- výkon kontrol týkajúcich sa produktu, procesov a operačných postupov s cieľom overiť rešpektovanie podmienok pre dosiahnutie kvality
- návrh zmien potrebných na zvýšenie kvality
- práca na 1 smenu

- Mzda v hrubom : od 857 €/ mesiac - finančné ohodnotenie v závislosti od profilu, skúsenosti uchádzača
- 13. a 14. mzda podľa hospodárskych výsledkov
- odmeny za mimoriadne úsilie
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- sociálny program - firemné akcie, športové akcie
- zamestnanecké benefity (za jubileá pracovné a životné, narodenie dieťaťa a iné. )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- zodpovedný prístup k práci
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- analytické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť

Spoločnosť VIPO a.s. Partizánske je výskumno-výrobný podnik zameraná hlavne na výskum a vývoj v oblasti strojárskeho a chemického priemyslu. Najvýznamnejšou činnosťou je vývoj strojov a zariadení pre pneumatikársky a uhlíkársky priemysel včítane riadiacich systémov a výroba týchto vyvinutých zariadení. Chemický výskum sa špecializuje na gumárenskú chémiu a chémiu adhezív. Výroba je zameraná hlavne na produkciu lepidiel. Produkcia spoločnosti je určená hlavne na export.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3577933  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 857 €/ mesiac(fin. ohodnotenie v závislosti od skúsenosti uchádzača)+ ostatné finančné a nefinančné benefity na základe Kolektívnej zmluvy spoločnosti