Montážny pracovník

VIPO a. s.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
01.03.2019
od 705,- € brutto + ostatné finančné a nefinančné benefity na základe Kolektívnej zmluvy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž jednoduchých podskupín zariadení podľa technickej dokumentácie
- vzájomné lícovanie
- montáž stredne náročných skupín podľa technickej dokumentácie
- montáž komponentov pneumatiky, hydrauliky podľa technickej dokumentácie
- montáž a lícovanie náročných zostáv. Montáž podskupín za pomoci žeriava, atď.
- montáž robotických pracovísk podľa technickej dokumentácie
- montáž pracovísk u zákazníka
- mechanické práce súvisiace s montážou strojov a zariadení
- nastavovanie zmontovaných pracovísk v priestoroch firmy aj u zákazníka

- ponúkaná mzda v hrubom : od 705 €/mesiac - finančné ohodnotenie v závislosti od profilu, skúseností uchádzača
- 13. a 14. mzda podľa hospodárskych výsledkov
- odmeny za mimoriadne úsilie
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- sociálny program - firemné akcie, športové akcie
- zamestnanecké benefity (za jubileá pracovné a životné, narodenie dieťaťa a iné. )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- tímová práca
- schopnosť samostatne pracovať
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti)
- presnosť a spoľahlivosť
- analytické myslenie
- praktické myslenie

Spoločnosť VIPO a.s. Partizánske je výskumno-výrobný podnik zameraná hlavne na výskum a vývoj v oblasti strojárskeho a chemického priemyslu. Najvýznamnejšou činnosťou je vývoj strojov a zariadení pre pneumatikársky a uhlíkársky priemysel včítane riadiacich systémov a výroba týchto vyvinutých zariadení. Chemický výskum sa špecializuje na gumárenskú chémiu a chémiu adhezív. Výroba je zameraná hlavne na produkciu lepidiel. Produkcia spoločnosti je určená hlavne na export.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3577727  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 705,- € brutto + ostatné finančné a nefinančné benefity na základe Kolektívnej zmluvy spoločnosti