Kuriér na živnosť alebo s.r.o. - Žilina a okolie - stála trasa, do 30 zástavok

VIPERA, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 200 EUR/mesiacOdmeny za pravidelnú dochádzku a starostlivosť o zverené vozidlo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných kolegov do nášho tímu.

Ak máte skúsenosti s riadením veľkej dodávky a máte založenú živnosť alebo s.r.o., neváhajte nás kontaktovať.

Kuriér dostane k dispozícii potrebné vybavenie a auto. Samozrejmosťou je aj odborné zaškolenie.

Kuriér bude obsluhovať iba STÁLY SMER, takže si bude vedieť pekne a plynulo naplánovať trasu.
Depo sa nachádza v Žiline, rozvoz balíkov sa robí v okolí mesta Žilina.
Práca je vhodná skôr pre mladších ľudí zo Žiliny a okolia.

Druh pracovného pomeru: ŽIVNOSŤ alebo s.r.o. - je potrebné mať pridelené IČO

Mzda: 1200 + odmeny

Nakládka balíkov: Žilina

Miesto rozvozu: Žilina a okolie

Termín nástupu: IHNEĎ

PODMIENKA:
- vodičský preukaz skupiny B - šoférovanie dodávky do 3,5t
- BEZÚHONNOSŤ - čistý register trestov,
- zodpovednosť,
- prax VÝHODOU

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na adresu [email protected]
Bližšie informácie:
Tel: 0908 919 777

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- schopnosť zorganizovať si čas,
- spoľahlivosť.

Sme spoločnosť zaoberajúca dopravou na Slovensku.
ID: 4371564  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac