Administratívny pracovník na náborovom oddelení

VIP-Medico s.r.o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Termín nástupu
15.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacku mzde prináleží zamestnancovi aj výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia procesu náboru a výberu vhodných kandidátov / zamestnancov pre našich zahraničných partnerov
- aktívne obvolávanie a podávanie informácií po telefóne uchádzačom o prácu
- pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov, sledovanie aktuálne dopytovaných pracovných pozícií na trhu
- zadávanie inzercie & marketing
- spracovávanie údajov potencionálnych kandidátov
- emailová komunikácia, vybavovanie korešpondencie
- organizácia stretnutí a interview s kandidátmi, ktorí hľadajú prácu,
- písomná a ústna komunikácia s klientmi v nemeckom jazyku
- práca s internetom, počítačom, databázou
- pomoc pri organizovaní pracovných náborov
- pomoc pri zabezpečení chodu kancelárie
- aktívna teamová spolupráca
- asistencia pri rôznych projektoch
- administratíva
- vedenie pracovných pohovorov

- firemný notebook
- firemný telefón
- "sick days" nad rámec dovolenky
- príjemné pracovné prostredie

V prípade, že Vás ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis. Znalosť nemeckého jazyka na mierne pokročilej úrovni je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft exel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dobrá zručnosť práce s PC a internetom
- negociačné zručnosti
- zodpovednosť a precíznosť

Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálno - poradenská spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013. Za toto obdobie sme si stihli vybudovať silné a stabilné miesto na trhu práce na medzinárodnej úrovni. Ponúkame voľné pracovné miesta na Slovensku, ale aj v Nemecku a v nemecky hovoriacich krajinách. Zároveň ponúkame solídnu prácu v oblasti opatrovania, vedenia domácností a upratovania. Naši klienti nájdu pod našou strechou kompletný servis služieb, či ochotný a profesionálny personál. Pri pracovných miestach v zahraničí aj nadštandardný zárobok a možnosť zlepšiť si svoje jazykové schopnosti.

Adresa spoločnosti

VIP - Medico s.r.o.
Miletičova 21
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľubica Adamkovičová
Tel.: +421948755933
E-mail: poslať životopis
ID: 3887668  Dátum zverejnenia: 28.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac