Recepčná vo fitness centre

VIP GYM s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď 19.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

⁠•⁠ ⁠⁠obsluha zákazníkov, píijemná komunikácia s klientmi
•⁠ ⁠⁠predaj vstupeniek, preberanie platieb a evidencia pokladne (práca s hotovosťou)
•⁠ ⁠⁠ zodpovednosť za sklad a pokladňu
•⁠ ⁠⁠obsluha fitness baru, ponuka a predaj produktov športovej výživy
•⁠ ⁠⁠ponuka a predaj členských kariet
•⁠ ⁠⁠obsluha PC, E -KASY (odborné zaškolenie do jednoduchých programov)
•⁠ ⁠⁠udržiavanie poriadku a upratovanie priestorov prevádzky (komunikácia s upratovacou spoločnosťou-dohliadnuť a udržiavať prevádzku čistú a funkčnú)

• stály pracovný čas
• alebo flexibilný rozvrh pracovného času (pre študentky externého štúdia)
• moderné pracovné prostredie
• voľná vstupenka do gymu
• pracovné oblečenie

•odmeny

•príspevok na stravu

Neváhaj a prihlás sa ešte dnes. Pošli nám životopis s fotografiou a krátkym popisom aký máš vzťah k športu.Vybranú uchádzačku alebo uchádzača budeme telefonicky pozývať na osobný pohovor,ktorý bude prebiehať v gyme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Fitness centrum s najmodernejším vybavením v Trnave.
ID: 4754600  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac