Koordinátor - junior

VIP-Complet s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Termín nástupu
20.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie pracovných pohovorov uchádzačov o zamestnanie
- zatrieďovanie uchádzačov do kategórií podľa kritérií na voľné pracovné miesta
- logistika transportu uchádzačov na pracovné miesta
- vedenie evidencie voľných pracovných miest
- administratívna práca spojená s evidenciou uchádzačov
- telefonická, mailová, či osobná komunikácia s partnermi spoločnosti v zahraničí
- reprezentovanie spoločnosti na stretnutiach a eventoch v zahraničí ako aj na Slovensku

- príjemné, pozitívne a motivačné pracovné prostredie
- sick days - pracovné voľno
- firemný telefón a notebook
- nadštandardné platové ohodnotenie v podobe finančných bonusov

Ak ťa táto ponuka zaujala pošli nám svoj životopis na l.adamkovicova@vip-pflege.eu. Nástup na pracovné miesto ASSAP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú medzi seba novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Koordinátora. Jedná sa o dynamickú prácu, pri ktorej sa prichádza denne do kontaktu s ľuďmi. Ak ťa nebaví monotónna práca za počítačom, ale stále preferuješ prácu v kancelárii, toto miesto je ako stvorené práve pre teba.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca od roku 2013. Za toto obdobie sme si stihli vybudovať silné a stabilné miesto na trhu práce na medzinárodnej úrovni. Ponúkame voľné pracovné miesta na Slovensku ale aj v Nemecku a v nemecky hovoriacich krajinách a zároveň ponúkame solídnu prácu v oblasti opatrovania, vedenia domácností a upratovania. Naši klienti nájdu pod našou strechou kompletný servis služieb a ochotný a profesionálny personál. Pri pracovných miestach v zahraničí aj nadštandardný zárobok a možnosť zlepšiť si svoje jazykové schopnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Jarná 8
010 01 Žilina
ID: 3126802   Dátum zverejnenia: 6.10.2017