Vodič auta s hydraulickou rukou

ViOn BAUMARKET, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
4,5 - 5 EUR/hod.PLUS PRÉMIE do 30% , - na zamestnanecký pomer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vodič nákladného auta s hydraulickou rukou
-zabezpečuje vykládku a nakládku materiálu

veľmi výhodné platové podmienky
práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
perspektivita a stabilita
motivujúce platové ohodnotenie podľa schopností a pracovného výkonu

Profesný životopis zasielajte e-mailom na : [email protected],
alebo poštou na adresu:
Stavebniny VionBaumarket, s.r.o.
Továrenská 64/2127
953 01 Zlaté Moravce

Kontaktovať budeme uchádzačov len v prípade nášho záujmu. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

-je nutný vodičský preukaz typu C
-karta vodiča a platné psychotesty
-papiere na zdvíhacie zariadenie
-predchádzajúce skúsenosti s vedením nákladného auta s rukou
-svedomitosť, flexibilita, zodpovednosť, ochota
-dôslednosť, samostatnosť
-schopnosť pre tímovú prácu
-predchádzajúca prax v predaji stavebného materiálu je výhodou

Firma sa zaoberá predajom: stavebný material, zatepľovacie systémy, izolácie, fasádne omietky, strešné krytiny, klampiarske výrobky, odkvap, sadrokartónový systém, dlažby, obklady, sanita, náradie, požičovňa náradia, elektro-železiarstvo, spojovací materiál, inštalačný materiál, farby-laky, miešanie farieb, - v rozsahu maloobchodu a veľkoobchodu.
ID: 4173262  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.