Špeditér/Špeditérka nákladnej dopravy

Vintre, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Disponent, Špeditér. Ak hľadáš prácu, kde sa nechceš nudiť, chceš sa neustále vzdelávať, si otvorený výzvam, baví ťa práca v oblasti dopravy, si kreatívny a chceš kariérne rásť, tak toto ti ponúkame. Tvoj bežný týždeň predstavuje práca v ktorej:

• Identifikuješ požiadavky zákazníkov, kontroluješ ich platobnú schopnosť, pripravuješ a predkladá im cenové ponuky.
• Vyhľadávaš potenciál na využitie služieb Vintre, s.r.o., ponúkaš alternatívy, pomáhaš riešiť problémy.
• Pri spracovaní zásielok rešpektuješ interné inštrukcie.
• Pri nákupe prepravy vyberáš spoľahlivých prepravcov.
• Komunikuješ s prepravcami spoločnosti.
• Práca je v prevádzke 7:30h - 15:30h
• Plánuješ rozvozy v rámci celej EU
• Pripravuješ potrebné doklady k preprave
• Hľadáš dodatočné dopravné kapacity
• Spracúvaš agendu súvisiacu s prepravou, vystavuješ objednávky, koordinuješ a kontroluješ plnenia objednávok
• Operatívne riešiš problémy a zmeny
• Monitoruješ polohy prepravných vozidiel, komunikuješ s vodičmi
- Komunikuješ v nemeckom jazyku, potom máš vysokú šancu na úspech v našej spoločnosti
- pracoval si na pozícii špeditér/disponent dopravy, tak nás určite kontaktuj

- práca v príjemnom prostredí
- finálne dohodnutá mzda závisí o Vašich skúseností
- možnosť kariérneho rastu
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia, sezónne nanuky
- sezónne benefity v podobe vitamínov, rúšok a pod.
- odmena za odporučenie kolegu
- zamestnanecký notebook a mobil
- odmena pri pracovnom jubileu
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skúsenosti v oblasti špeditér, disponent výhodou, komunikácia v NJ je veľká výhoda

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

zodpovednosť
komunikácia
prozákazníckosť
schopnosť riešiť problémy
ovládanie PC na úrovni pokročilý
slušné, príjemné a profesionálne vystupovanie

Medzinárodná dopravná spoločnosť, Vintre, s.r.o. - dynamická, rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti zasielateľstva.
ID: 4240360  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac