Reagujte bez životopisu

Vodič

VÍNO MATYŠÁK, s.r.o.

Miesto práce
Glejovka 10, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy záleží od skúseností uchádzača a bude dohodnutá na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vozenie tovaru do predajní, vinoték a do skladov.

Príspevok na stravovanie, vianočný balík, zamestnanecké zľavy, pracovné oblečenie, príjemný kolektív.

V prípade záujmu nám môžete poslať svoj životopis na nižšie uvedený mail, prípadne nás môžete priamo kontaktovať a dohodneme si osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A, B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

1. Vodičský preukaz skupiny E je výhodou
2. Potrebné doklady:
- Kvalifikačná karta
- Karta vodiča
- Aktuálne platné psychotesty
- Zdravotná prehliadka vodiča

Spoločnosť Víno Matyšák je popredným slovenským producentom vín a nealkoholických nápojov založená v roku 1991 v Pezinku. Nadväzuje na dlhoročnú tradíciu produkcie vín a destilátov v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Do portfólia spoločnosti patria okrem niekoľkých produktových rád vín aj destiláty (Brandy, ovocné destiláty), nealko nápoje či hroznové šťavy. Okrem domáceho trhu exportuje svoje produkty aj na zahraničné trhy. Produkty spoločnosti sú dostupné v obchodných sieťach, maloobchodných a veľkoobchodných prevádzkach ako aj v sieti vlastných vinoték. O jej úspechu svedčí aj titul „Vinárstvo roka 2014“, pričom tento úspech spoločnosť ako jedna z mála v roku 2016 úspešne zopakovala.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4548055  Dátum zverejnenia: 7.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac