Vinohradník, poľnohospodár, pomocný pivničný

VINO MAGULA, s.r.o.

Miesto práce
Suchá nad Parnou 586, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skvelého človeka, ktorý bude zdieľať naše nadšenie pre tvorbu toho najlepšieho vína, lásku k prírode a životnému prostrediu a ktorý sa bude chcieť stať súčasťou nášho veľkého vinárskeho dobrodružstva. Pokiaľ máte vzťah k prírode, záujem o ekologické poľnohospodárstvo a nebojíte sa práce, určite sa nám ozvite!
Prácovná náplň bude pozostávať z viacerých okruhov činností na našej rodinnej farme:
- kompletná starostlivosť o vinohrady - zimný strih, údržba, ošetrovanie, atď. (cca 50% pracovného času)
- pomocné práce vo vinárstve a pivnici (cca 25% pracovného času)
- starostlivosť o zvieratá na farme - kone, neskôr sliepky, ovce, kozy (cca 15% pracovného času)
- starostlivosť o farmu a záhradu (cca 10% pracovného času)

priateľské a ústretové prostredie malej rodinnej firmy
samostatná práca v pokoji a krásnom prostredí
pri dobrom pracovnom výkone 13. a 14. plat, ďalší rozvoj
služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Prax v odbore je výhodou, nie však nevyhnutnou podmienkou.
Sme otvorení aj čerstvým absolventom, ktorí tento rok len končia strednú školu, v tomto prípade musí byť chýbajúca prax kompenzovaná nasadením a nadšením :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vinohradníctvo, vinárstvo, poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k prírode a práci vonku
záujem o ekologické poľnohospodárstvo
ochota učiť sa
zodpovednosť
samostatnosť
spoľahlivosť

Rodinné vinárstvo MAGULA je malý rodinný podnik v ktorom sa venujeme najmä tvorbe čistých, naturálnych vín špičkovej kvality. Všetko víno pochádza z hrozna ekologicky dopestovaného v našich vlastných vinohradoch. Naše vína sa predávajú len vo vinotékach a reštauráciách, medzi našich zákazníkov patria najlepšie reštaurácie doma aj vo svete. Okrem vinárstva postupne budujeme rodinnú farmu s malou živočíšnou výrobou, viac ako tvorbu plnohodnotného vidieckeho prostredia, než ako samostatný výrobný program (výhľadovo 4 kone, niekoľko kôz a ovcí, zo 10 sliepok, pár husí). Naša rodinná farma sa nachádza v čarovnom prostredí uprostred vinohradov, na vŕšku medzi Ružovou a Vlčou dolinou v Suchej nad Parnou.
ID: 3316374  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750