Reagujte bez životopisu

Zubní lékař

VINITY Dent s.r.o

Místo práce
U Parku 2072, Most 1, Most, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do soukromé, moderně vybavené zubní ordinace v Mostě přijmeme zubního lékaře, zubní lékařku na HPP.

Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku, nadstandardní platové ohodnocení ( fixní mzda + procenta z obratu, 25 dní placené dovolené, služební byt.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, pozitivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost.

Nástup dle ústní domluvy.

V případě zájmu mně můžete kontaktovat na tel. čísle +420 775656944

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování/příspěvek na ubytování
Individuální rozvržení pracovní doby
Bonusy/prémie
13. plat

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4789589  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc