Reagujte bez životopisu

Vodič NKD

VIMEX sped. s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacMzda je uvádzaná netto - komplet vyplácaná na účet zamestnanca. + odmeny .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárne hľadáme vodičov na rozvozy / zvozy zásielok z nášho skladu v Trnave v rámci celého SR. Práca PO-PIA. Vodiči z Trnavy a okolia majú možnosť byť v podstate každý deň doma. Vhodné aj pre kandidátov z iných okresov ( KE, DK, ZA, TN, DS, BB... ale i iné ) Vodič Kamiónu - rozvozy / zvozy tovarov v rámci SK - nie Automobilky ani stavby/stavebniny...

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca PO-PIA - voľné víkendy
- žiadne nočné jazdy
- jazdy len v rámci AETR
- príjemné pracovné prostredie v rodinnej spoločnosti
- osobný prístup
- udržiavaný , kvalitný vozový park

Ponuka je vhodná aj pre začiatočníkov. Hľadáme len spoľahlivých ľudí, ktorí sa chcú dlhodobo zamestnať. Ponúkame férové podmienky a zaručene najlepšie platobné podmienky. Osobný pohovor je možné dohodnúť e-mailom, alebo telefonicky.

Primárne hľadáme vodičov na rozvozy / zvozy zásielok z nášho skladu v Trnave v rámci celého SR. Práca PO-PIA. Víkendy voľné - žiadne nočné jazdy .
Vodiči z Trnavy a okolia majú možnosť byť v podstate každý deň doma. Vhodné aj pre kandidátov z iných okresov ( DK, ZA, TN, DS, BB... ale i iné ) - s možnosťou dohody na parkovanie vozidla pri bydlisku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B, C, E

komunikatívnosť, flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť

Dynamicky sa rozvíjajúca rodinná spoločnosť poskytuje svoje komplexné služby v oblastiach dopravy a logistiky. Vlastný novovybudovaný areál spoločnosti poskytuje zamestnancom príjemné zázemie. Osobný prístup vedenia k zamestnancom / kolegom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4402531  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac