Hľadáme záhradníka / floristu pre 5* rezort VILLA SANDY - pracujte v krásnom prostredí a starajte sa o zelené oázy

VILLA SANDY, City Park Resort

Miesto práce
VILLA SANDY RESORT, Mestský park, Košice
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy je závislá od skúseností a prístupu kandidáta. Príplatky za prácu v noci, nadčas, víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce sú samozrejmosťou a nie sú súčasťou základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám do tímu! Rastieme a preto hľadáme nových kolegov, hľadáme ľudí s vášňou pre prácu, ktorí sa budú spolupodieľať na vytvorení nových štandardov v regióne.
Privítame záujemcov so skúsenosťami s realizáciou a údržbou záhrad a aranžovaním kvetov. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude starostlivosť o kvetinové záhony, trávniky, stromy a kry ako aj denná starostlivosť o interiérovú zeleň a prípravu aranžmánov v priestoroch VILLA SANDY.
Ponúkame nadštandardné benefity a možnosti kariérneho rozvoja. Ak túžite po vysokej profesionálnej úrovni, pozícia je vhodná najmä pre vás.

  • Práca v jedinečnom prostredí
  • Komplexný onboarding pri nástupe
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Flexibilná pracovná doba
  • Pravidelné školenia zamerané na rozvoj tzv. soft skills
  • Preventívna zdravotnícka starostlivosť
  • Stravovanie a servis zamestnaneckej kantíny
  • Zamestnanecká uniforma + pranie
  • Možnosť využívania hotelového wellness a fitness
  • „Bezpečne domov“ príspevok na prepravu pri pracovných zmenách s ukončením po 23.00 hod.
  • Teambuildingové podujatia
  • Možnosť ocenenia „Zamestnanec štvrťroka“ s finančným ohodnotením
  • Poukážky k narodeninám, pri sobáši resp. pri významnej životnej udalosti
  • Dochádzkový bonus
  • Možnosť bezúročnej pôžičky pre zamestnancov v TPP

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Záhradníctvo, Floristika

Počet rokov praxe

5

  • Zanietenie pre prácu a vlastný rozvoj
  • Praktické myslenie
  • Odborná zdatnosť v odbore a skúsenosti
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Dôraz na detaily
  • Vzdelanie v odbore (napr. záhradníctvo)
  • Zručnosť v práci s nástrojmi a strojmi
  • Znalosť rôznych druhov rastlín a ich pestovania
  • Znalosť základných princípov záhradného dizajnu
  • Kreativita a schopnosť navrhovať nové záhradné projekty
  • Dobré komunikačné a tímové schopnosti
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

VILLA SANDY je unikátne miesto v srdci nádherného mesta Košice, stvorené pre krásne emócie. Rezort, situovaný v prostredí košického Mestského parku, bude jedinečným spôsobom spájať reštauračné, športové, relaxačné, konferenčné a ubytovacie služby na úrovni piatich hviezdičiek tak, aby v ňom našlo kompletné zázemie pre biznis i voľný čas široké spektrum obyvateľov i návštevníkov mesta.

Máme ambíciu stať sa lídrom v segmente hospitality v regióne, so servisom na tej najvyššej európskej úrovni. Svoju reputáciu staviame na báze nadštandardnej starostlivosti o našich hostí a zamestnancov. Konáme s úctou k histórii, lokálnej i globálnej komunite a životnému prostrediu, s túžbou prispieť k rozvoju a zviditeľneniu krás miesta, z ktorého pochádzame. Spájame mesto s prírodou, tradície s inováciami, očakávania s prekvapeniami, ale najmä spájame ľudí medzi sebou. Želáme si snúbiť očarujúcu atmosféru a vysokú kvalitu rezortu s nadšeným prístupom jeho pracovníkov. Hľadáme ľudí, ktorí majú miesto v srdci pre naše hodnoty a skutočnú starostlivosť o našich hostí. Vašu vášeň pre prácu v rezorte VILLA SANDY radi odmeníme miestom v našom srdci, zhmotnenom nadštandardnou personálnou politikou.

Ponúkame Vám pracovné Miesto v srdci.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dana Povýšilová
E-mail: poslať životopis
ID: 4801638  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac