Maître d'hotel

VILLA SANDY, City Park Resort

Miesto práce
VILLA SANDY RESORT, Mestský park, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy je závislá od skúseností a prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena tímu, ktorý bude symbolom skutočnej starostlivosti o našich zákazníkov. Od srdečného privítania, cez pomoc s orientáciou a usadením, im bude nápomocný počas prevádzky či podujatí. Človeka, ktorý zároveň dokáže mať pod kontrolou obsadenosť našich reštaurácií a koordinovať ich efektívnu činnosť. Zabezpečí dodržiavanie vysokej kvality obsluhy, hygieny a iných štandardov. Ponesie zodpovednosť za dodržiavanie vnútorných smerníc, pokynov a bude zabezpečovať plynulý chod rezortu v čase neprítomnosti manažmentu. Zvládne prijímať a spravovať rezervácie, ako i prípadné sťažností hostí. Spolu so svojím tímom sa bude podieľať na vytvorení skutočného zážitku pre našich zákazníkov.

• práca v jedinečnom rezorte
• spolupráca so skvelým tímom rezortu
• stabilné a motivačné finančné ohodnotenie priamo v pracovnej zmluve
• vzdelávanie a rozvoj nielen v odbore
• zamestnanecké benefity aj v rámci služieb rezortu
• forma spolupráce: pracovná zmluva (TPP)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí splnia stanovené podmienky pre obsadenie pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HORECA

Počet rokov praxe

4

• zanietenie pre prácu a vlastný rozvoj
• riadiace a organizačné schopnosti
• odborná zdatnosť v odbore a skúsenosti
• znalosť prevádzky
• silný prozákaznícky prístup
• samostatnosť a zodpovednosť
• dôraz na detaily
• zahraničná prax vítaná
• vzdelanie v odbore nevyhnutné

VILLA SANDY je unikátne miesto v srdci nádherného mesta Košice, stvorené pre krásne emócie. Rezort, situovaný v prostredí košického Mestského parku, bude jedinečným spôsobom spájať reštauračné, športové, relaxačné, konferenčné a ubytovacie služby na úrovni piatich hviezdičiek tak, aby v ňom našlo kompletné zázemie pre biznis i voľný čas široké spektrum obyvateľov i návštevníkov mesta.

Máme ambíciu stať sa lídrom v segmente hospitality v regióne, so servisom na tej najvyššej európskej úrovni. Svoju reputáciu staviame na báze nadštandardnej starostlivosti o našich hostí a zamestnancov. Konáme s úctou k histórii, lokálnej i globálnej komunite a životnému prostrediu, s túžbou prispieť k rozvoju a zviditeľneniu krás miesta, z ktorého pochádzame. Spájame mesto s prírodou, tradície s inováciami, očakávania s prekvapeniami, ale najmä spájame ľudí medzi sebou. Želáme si snúbiť očarujúcu atmosféru a vysokú kvalitu rezortu s nadšeným prístupom jeho pracovníkov. Hľadáme ľudí, ktorí majú miesto v srdci pre naše hodnoty a skutočnú starostlivosť o našich hostí. Vašu vášeň pre prácu v rezorte VILLA SANDY radi odmeníme miestom v našom srdci, zhmotnenom nadštandardnou personálnou politikou.

Ponúkame Vám pracovné Miesto v srdci.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karina Námešná
E-mail: poslať životopis
ID: 4576485  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac