Technik servisu a montáží parkovacích systémov

VILLA PRO s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 680€ brutto podľa Vašich schopností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž, údržba, diagnostika a servis elektronických, informačných, elektromechanických zariadení parkovacích systémov prevažne v rámci Sk, príležitostne HU, PL, CZ
práca so širokým spektrom technológií
zaškoľovanie a komunikácia so zákazníkmi
aktívna práca s technickými manuálmi
komunikácia so zákazníkmi

vďaka práci so širokým množstvom rýchlo sa meniacich technológií máte možnosť rozvíjať svoje schopnosti. Vyrábame a vyvíjame vlastný HW a SW, na ktorom sa môžete podielať.

Prosím záujemcov, aby reagovali priamo vyplnením formulára a priložením príloh na portáli Profesia.
V motivačnom liste napíšte niečo viac o Vašich zručnostiach a doterajších skúsenostiach, ktoré pre nás môžu mať význam. Buďte prosím vecní, vynechajte bežné frázy zo vzorových tlačív. Zaujímajú nás Vaše koníčky, ktoré zvýraznia Vaše pracovné kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie §21 vyhl. 508/2009 a vyššie,
- hlbšia znalosť elektroniky, mikroprocesorovej techniky,
- základy OS Linux a LAN sietí.
- manuálna zručnosť,
- logické/analytické myslenie,
- práca s OS WIN, a kancelárskymi balíkmi samozrejmosťou.

30 rokov sa zaoberáme vývojom a výrobou HW a SW parkovacích systémov so závorami, systémov pre riadenie prístupu osôb a vozidiel, navigačnými systémami statickej dopravy. Pôsobíme vo viacerých krajinách. Naša práca nás baví. Uplatňujeme svoju kreativitu a neustálou inováciou našim zákazníkom zefektívňujeme riadenie dopravy a prístupu. Státisícom našich používateľov poskytujeme jednoduché, pohodlné a moderné vyhľadanie parkovacieho miesta a zaparkovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3592041  Dátum zverejnenia: 2.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 680€ brutto podľa Vašich schopností a zručností