Vodič pravidelnej diaľkovej a medzinárodnej autobusovej dopravy

TURANCAR Bus lines s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 200 EUR/mesiacv závislosti od linky, počtu odpracovaných dní /zmien/a pracovného úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 33 rokov. Zameriavame sa na autobusovú dopravu nielen na Slovensku, naši klienti s nami cestujú po celej Európe.

Náš vozový park je obrovský a my do skvelého kolektívu našich vodičov hľadáme ďalšieho parťáka, ktorému budeme vždy mávať, keď bude prechádzať okolo!

Hľadáme vášnivého cestovateľa a tímového hráča, ktorý má aspoň dvojročné skúsenosti so šoférovaním autobusu a rád sa k nám pridá ako vodič na diaľkových a medzinárodných linkách.

Táto práca si vyžaduje cestovanie a naozaj sa nedá sa robiť na home office :-)

● firemný telefón s prístupom na internet
● stravné /diéty
● zázemie stabilnej firmy
● pracovná rovnošata
● zvýhodnené cestovné pre rodinných príslušníkov
● príspevok na dopravu
● pravidelné školenia na zvyšovanie kvalifikácie
● výrazné zľavy na dovolenky s CK Turancar
● moderný vozový park autobusov Setra

Svoje životopisy posielajte na: [email protected] . Ozveme sa iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič autobusu

Počet rokov praxe

2

- kvalifikačná karta vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- príjemné, nekonfliktné vystupovanie
- zodpovedný prístup k práci, ľuďom a zverenej technike
- tímový hráč
- výhodou anglický, nemecký jazyk

Spoločnosť TURANCAR je na slovenskom trhu už viac ako 33 rokov
Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu a pôsobíme ako na území SR, tak v rámci Európy. Disponujeme vyše 50 autobusmi nemeckých značiek Mercedes a Setra s variabilitnou kapacitou od 26 po 63 cestujúcich. Zabezpečujeme pravidelné linky v rámci Slovenska medzi Bratislavou a Nitrou, Banskou Bystricou a Bratislavou, Bratislavou a Topoľčanmi. Na trasách medzi Bratislavou a Nitrou sme dominantným dopravcom a zabezpečujeme do 50 spojov denne. V rámci medzinárodnej pravidelnej dopravy naše autobusy denno denne zabezpečujú spojenie s hlavným mestom Českej republiky Prahou
a v rámci platformy FLIXBUS môžete naše autobusy stretnúť na pravidelných linkách aj v iných štátoch Európy ako je: Rakúsko, Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Švajčiarsko, Česko, Slovinsko, Francúzsko, Chorvátsko, Holandsko.
ID: 4512874  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac