Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

Viliam Turan TURANCAR

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky mzdy, príplatkov podľa zákona za prácu cez víkend, sviatky a v noci, osobného ohodnotenia a cestovných náhrad.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie prepráv začínajúcich na SK. Nejedná sa o turnusy, maximálna dĺžka pracovnej cesty 6 dní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

Doprava
1

Spoločnosť Viliam Turan TURANCAR pôsobí na slovenskom trhu už vyše 30 rokov. Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu, nepravidelnú autobusovú dopravu, kamiónovú dopravu, prevádzkovanie cestovnej kancelárie s pobočkami vo viacerých mestách na Slovensku a autorizovaný servis autobusov Mercedes-Benz / SETRA / ISUZU a kamiónov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bratislavská 29
949 01 Nitra
ID: 3999204  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac