Pracovník medzinárodného autobusového dispečingu

Viliam Turan TURANCAR

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
680,- Euro/mesiac, príplatky, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník medzinárodného autobusového dispečingu, plánovanie a organizovanie autobusových liniek, vybavovanie a zúčtovanie vodičov, komunikácia so zahraničními partnermi, organizovanie predpredaja a komunikácia s predajnými miestami, spracovanie podkladov pre štatistiku a vyhodnocovanie dopravných výkonov, komunikácia s klientmi - zákaznický servis

Telefón, cestovné výhody, zvýhodnené dovolenkové pobyty

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, ekonomika, cestovny ruch, management,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Spoločnosť Viliam Turan TURANCAR pôsobí na slovenskom trhu už vyše 28 rokov. Naša činnosť je zameraná na pravidelnú autobusovú dopravu, nepravidelnú autobusovú dopravu, kamiónovú dopravu, prevádzkovanie cestovnej kancelárie s pobočkami vo viacerých mestách na Slovensku, autorizovaný servis autobusov Mercedes-Benz / SETRA a kamiónov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Partizánska 97
947 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Josef MACHALA
Tel.: +421484144216
E-mail: poslať životopis
ID: 3462901   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   680,- Euro/mesiac, príplatky, ročné odmeny