Можливість для людей з України
Logo Viktória Havettová

Špecialista pre prestížnu agentúru

Viktória Havettová

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte.

Naša spoločnosť je lídrom v oblasti distribúcie širokého portfólia produktov a služieb pre širokú verejnosť.

Pre našu firmu hľadáme skúseného manažéra, ktorý bude zodpovedný za vedenie a koordináciu tímu. Mal by mať skúsenosti s obchodom a skúsenosť v riadení ľudí. Viesť tímy a dosahovať stanovené ciele je veľmi dôležité.

Vytvárame príjemné prostredie, v ktorom sa každý môže uplatniť a rozvíjať svoje schopnosti.

Sme otvorení aj pre obchodníkov, ktorí majú vášeň pre obchod a vytváranie vzťahov s klientmi. Vítame nielen skúsených profesionálov, ale aj tých, ktorí sa chcú naučiť nové veci. Cieľom je budovať a udržiavať silné obchodné vzťahy.

Naši uchádzači môžu byť aj absolventi. Človek, ktorý chce pre nás pracovať, by mal mať výborné komunikačné schopnosti a schopnosť prezentovať naše produkty a služby.

Do nášho tímu mladých ľudí hľadáme komunikatívneho človeka, ktorého nebaví stereotypná práca a chce sa posúvať ďalej.

Kto sme a čo robíme?

Sme skvelá partia ľudí, ktorá si chodí do práce užiť srandu spojenú s nadštandartným príjmom. Občas tiež niekomu pomôžeme s radou, keď je v koncoch.

Ponúkame jednu z najlepšie platených kariér na trhu.

Žiadny MLM systém!

Budeš mať flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu. Naučíš sa pracovať efektívne, získaš dostatok času na svoju rodinu, koníčky aj cestovanie. Špičkové školenia v najlepšie hodnotených hoteloch zdarma, naučíme ťa všetko, čo k práci potrebuješ.

- nadštandartný príjem + mesačné bonusy
- priateľský kolektív plný mladých, dynamických ľudí
- flexibilný pracovný čas
- pracovné prostredie, kde sú tvoje nápady odmenené
- školenia, teambuildingy
- EXTRA BENEFITY- ročný bonus

Ak si myslíte, že spĺňate požadované kvalifikácie a máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cieľavedomosť
- výkonnosť, orientácia na výsledky
- komunikácia
- presnosť v práci aj v čase
- chuť na sebe pracovať a kariérne rásť

Global Finance, a. s.
Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou finančných produktov širokej verejnosti, bežným ľuďom ako aj podnikateľským subjektom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Havettová
E-mail: poslať životopis
ID: 4836292  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac