Stavbyvedúci

Viktor Kvaššay V.K.-S.O.K. staveb. a obch. kontraktor

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1350 € + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a organizácia stavebných prác, koordinovanie zamestnancov, dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu, kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce

firemné vozidlo, telefón, PC, možnosť osobného vzdelávania

uchádzači budú informovaní telefonicky o dátume pracovného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúceho

Stavebno obchodná firma, ktorá je pôsobiaca už 20 rokov. Naša činnosť je zameraná prevažne na stavby rodinných domov na kľúč, priemyselné stavby, bytové interiéry ako aj stolársku činnosť. Od roku 2003 sa taktiež zaoberáme predajom nábytku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Viktor Kvaššay VK-SOK staveb. a obch. kontraktor
Považské Podhradie 323
017 04 Považské Podhradie

Kontakt

ID: 3065552   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1350 € + osobné ohodnotenie