Odborná asistentka/asistent

VIKON, s.r.o.

Považské Podhradie 330, Považská Bystrica-Považské Podhradie
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi
- prekladanie pri zahraničných pracovných cestách
- spravovanie e-shopu a webovej stránky firmy
- vytváranie a spracovanie grafických návrhov newsletterov, mesačných a týždenných akcií, letákov
- marketingové nápady a nadčasové riešenia
- spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií
- podieľanie sa na implementácii nových produktov
- ďalšie aktivity spojené s marketingom a predajom našich produktov
- úlohy na základe pokynov od nadriadených
- riešenie operatívnych problémov, komunikácia s oddeleniami
- starostlivosť o návštevy spoločnosti

- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky za prácu nadčas
- 13. plat a dochádzkový bonus
- garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
- zamestnanecká zľava na nákup elektroinštalačného materiálu a svietidiel
- školenia

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru marketingového pracovníka do našej predajne v Považskom Podhradí. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

- anglický jazyk nevyhnutnosť
- základy v Adobe Illustrator a Adobe Photoshop výhodou
- vodičský preukaz B výhodou
- kreativita pri tvorbe marketingových vizuálov

Veľkoobchod a maloobchod elektroinštalačného materiálu a svietidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3277081  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac