Skladník

VIKON, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat po zaškolení od 950€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri manipulácii s tovarom
- obsluha zákazníka, príjem a vyskladňovanie tovaru
- zabezpečenie plynulého chodu skladu, výdaj a príjem materiálu
- riešenie operatívnych problémov, komunikácia s oddeleniami
- zodpovednosť za plnenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (dodržanie doby dodávok, inventúrne rozdiely, logistické reklamácie)
- zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel týkajúcich sa BOZP, používania ochranných pracovných prostriedkov
- zabezpečovanie plynulosti jednotlivých činností a dodržiavanie základných skladovacích princípov
- zodpovednosť za fyzický a systémový stav zásob a vedenie skladovej evidencie
- podieľanie sa na priebežných a pravidelných inventúrach tovaru a obalov
- riešenie reklamácií a nezrovnalostí so zákazníkom a medzi jednotlivými pobočkami, vedenie evidencie
- zodpovednosť za spotrebný materiál, odpady a iný drobný materiál
- rozvoz tovaru podľa pokynov

- práca v stabilnej spoločnosti
- nadštandardné príplatky za prácu nadčas a víkendy
- 13. plat
- odmena za nulovú absenciu
- odmeny pri osobných a pracovných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na marketing@vikon.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.8.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz B.
Preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou.
Elektrotechnické vzdelanie a znalosť elektroinštalačného materiálu výhodou.

Veľkoobchod a maloobchod elektroinštalačného materiálu a svietidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Považské Podhradie 330
017 04 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kocianová
Tel.: +421424313213
E-mail: poslať životopis
ID: 1665989   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat po zaškolení od 950€ brutto