Pekár/ka pre FACH Bratislava

VIKING, s.r.o.

Miesto práce
Fach, Ventúrska 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 280 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je kváskové pečenie vašim hobby a zároveň remeslom?
Sledujete najnovšie trendy v kváskovom pečení?
Ak sú Vaše odpovede kladné, tak hľadáme práve Vás a budeme sa tešiť ak sa stanete členom nášho tímu!

Od Vás očakávame:
- príprava sortimentu z našej pekárne
- chuť pracovať, neustále sa vzdelávať a sledovať trendy
- dodržiavanie postupov a štandardov kvality pri pečení

- platené nadčasy
- motivačný systém
- celo-firemná zimná dovolenka
- zamestnanecká strava zadarmo
- uniforma o ktorej čistotu sa stará zamestnávateľ
- príspevok na pracovnú obuv 50,-eur/rok
- 20% zľava na sortiment v prevádzkach Fach Bratislava
- práca v čistom prostredí s modernými technológiami

záujemcovia sa dohodnú na termíne pohovoru, príp. sa môžu zastaviť osobne vo FACH Bratislava na Ventúrskej ulici 10.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť prevádzkujúca FACH Juice Shop, FACH Bistro, FACH Bar, FACH Restaurant

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ventúrska 10
811 02 Bratislava
ID: 2723636  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac