Kuchár

VIKING, s.r.o.

Miesto práce
FACH Bratislava, Ventúrska 10
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš pracovať s inšpiratívnym kolegami v kuchyni, ktorá na Slovensku nemá konkurenciu? Chceš byť súčasťou projektu, v ktorom sa každý deň posúvaš dopredu? Máš vášeň pre gastronómiu a nnedostal si priestor naplno ju prejaviť? Máš skusenosti zo zahraničia a túžbu skúšať veci, ktoré na slovensku často nevidíš? Tak hľadáme práve teba!

Práca v novootvorenej prevádzke v Starom meste, krásna , čistá kuchyňa, špičkové vybavenie, skúsení kolegovia, inšpiratívne prostredie.

Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú pracovnú skúsenosť v zahraničí. Starostlivo však zhodnotíme všetky životopisy a v prípade záujmu Vás pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 72 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť prevádzkujúca kaviareň FACH Bread & Coffee, FACH Juice Shop

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ventúrska 10
811 01 Bratislava
ID: 2723636   Dátum zverejnenia: 12.10.2017