Skadníčka - vodička - zásobovačka, vodičák B , práca na 1 zmenu (po-pia)

VIKING

Miesto práce
Bratislavská 52, 917 02 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 € brutto, po zapracovaní cca 770 € brutto + 13 plat 300-500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INZERÁT JE PLATNÝ DO ZMAZANIA.
Prijmeme šikovnú skladníčku-vodičku-zásobovačku do veľkoobchodu s keramikou a umelými kvetmi.
Výkon práce na 1 zmenu v týchto pracovných hodinách:
po: 7.00-15.00
ut: 7.00-17.00
st: 7.00-15.00
št: 7.00-15.00
pi: 7.00-13.00
V SOBOTU, V NEDEĽU A VO SVIATKY SA NEPRACUJE.
- jún, júl, august - pracovná doba: 6.00 - 14.00 hod (po-pia)

Ide o fyzicky náročnejšiu PRÁCU AJ VONKU !!!
Náplň práce:
- zásobovanie našich maloobchodných predajní v Trnave a externého skladu mimo Trnavy (15 km) prostredníctvom firemného auta Renault Traffic (Renault Master)
- dovoz tovaru do predajne zákazníka (okruh cca 30 km v okolí Trnavy) firemným autom
- dokladanie tovaru do pozícii v sklade
- vyskladňovanie tovaru podľa požiadaviek klienta a zamestnávateľa
- balenie zásielok
- rôzne iné činnosti podľa požiadaviek zamestnávateľa vrátane sanitačných prác
- ústretovosť voči klientovi
- PLNE NEFAJČIARSKE PRACOVISKO

1 zmenná prevádzka, 13 plat 300-500 € vyplácaný v novembri, stravné lístky v hodnote 3,60 € plne hradené zamestnávateľom

Do užšieho výberu a na osobný pohovor budú mailom a následne telefonicky pozvané uchádzačky, ktoré splnia očakávané podmienky.
Uprednostníme uchádzačku z Trnavy a blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz skupiny B
- aktívna šoférka
- logické myslenie,
- loajalita voči firme a zamestnávateľovi
- ústretová komunikácia s klientmi a ostatnými zamestnancami
- nefajčiarka
ID: 1326671   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € brutto, po zapracovaní cca 770 € brutto + 13 plat 300-500