Asistent stavbyvedúceho

VIKI spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 350 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc pri riadení a koordinovaní činností na zverenej stavbe,
- zabezpečenie realizácie stavby v súlade s projektovou dokumentáciou v spolupráci s hlavným stavbyvedúcim,
- evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku,
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu,
- kontrola dodávky stavebných materiálov, ich úplnosti a kvality,
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite,
- zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebného materiálu,
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác, kontrola kvality práce na zverenom úseku a kontrola dodržiavania BOZP
- zabezpečovanie vstupov na stavenisko v spolupráci s vedením stavby,
- zabezpečenie osobných ochranných prostriedkov a kontrola ich používania.

- mobilný telefón, notebook
- korektný prístup k zamestnancom
- jedinečná príležitosť pracovať v zaujímavom odvetví
- odmena po ukončení jednotlivých stavieb

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť VIKI pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996 a zameriava sa na špeciálne stavebné práce súvisiace s rekonštrukciami a opravami stavebných konštrukcií. Spoločnosť realizuje práce v oblasti sanácií betónových konštrukcií, zosilňovanie stavebných konštrukcií, injektážne práce, sriekané hydroizolácie rôzneho druhu, jadrové vŕtanie a iné. Vzhľadom na dlhoročné skúsenosti naša spoločnosť ponúka spoľahlivosť a komplexnosť služieb od analýzy a identifikácie potrieb, cez vypracovanie projektového riešenia až po realizáciu vlastnými prostriedkami a personálom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4319179  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac