Balič / Pracovník v baličke

VIJOFEL trade s.r.o., mäsiareň - potraviny

Miesto práce
Bartošovce
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.+ pravidelné mesačné prémie a odmeny + po skúšobnej dobe prehodnotenie platových podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie baliaceho procesu mäsových výrobkov.
Spolupracovanie pri balení a expedovaní tovarov.
Triedenie výrobkov podľa rôznych parametrov (hmotnosti, rozmerov, farby, obsahu atď.).
Označovanie tovaru výrobnými číslami, rôznymi etiketami a nálepkami.
Skladanie a ukladanie rôznych obalových materiálov (krabice, debničky, siete, vrecia, palety atď.).
Obsluhovanie a základná údržba baliacich prístrojov a liniek.
Dodržiavanie pracovných postupov balenia tovaru.

Vaše štrukturované životopisy a motivačné listy žiadame posielať výlučne elektronickou formou.
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predaj mäsa a mäsových výrobkov
- maloobchod s rozšíreným potravinárskym tovarom

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4831909  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.