Можливість для людей з України

Čašník/čka

Views Shisha Lounge Bar

Miesto práce
Hlavná, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, asap
5 EUR/hod.platové podmienky sa odvíjajú podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dobrý v komunikácii so zákazníkmi, ale chcete sa i napriek tomu posunúť ďalej? Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň? Chcete byť súčasťou originálneho a unikátneho projektu? Tak to hľadáme práve Vás!

Nový shisha lounge bar hľadá zamestnanca na pozíciu "Čašník/čka“ pre svoju novo otvárenú prevádzku v Košiciach.

Čašník/čka: Čo bude Vašou náplňou práce?
- obsluhovať zákazníkov
- servírovať rôzne druhy alkoholických, nealkoholických a miešaných nápojov
- pracovať s pokladničným systémom
- udržovať čistotu a plynulý chod shisha lounge baru
- s radosťou plniť úlohy zadané Vaším kolegom - regionálnym manažérom/ prevádzkovateľom
- zodpovedať za prevádzkové a procesné štandardy spoločnosti
- dohliadať na správne vedenie záznamov súvisiacich s predajom a riadením zásob

Čo Vám za to ponúkame?
- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom
- zaškolenie profesionálmi
- rozvoj znalosti a zručností v tejto oblasti
- získanie pracovných skúseností v rámci rozvoja spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve
- pitný režim, zamestnanecké zľavy

Uchádzač o pozíciu musí spĺňať vek minimálne 18 rokov a prax v odbore minimálne 2 roky.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prejavenú ochotu pracovať v našom kolektíve. Na základe zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných záujemcov k ďalšiemu kolu výberového konania.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z..

Prosíme uchádzačov aby uviedli do životopisu svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, čašník, barman

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

gastro, čašník, servír, catering

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kominikatívnosť
- schopnosť obsluhovať zákazníkov za pomoci tácky- nutné ovládať
- ochota pracovať
- flexibilita

Sme prevádzka priamo v centre Košíc, ktorej hlavným zámerom je ponúkať unikátne miešané nápoje spolu s prémiovými vodnými fajkami.

Prinášame tento koncept do novej prevádzky v Riyadhe už čoskoro.
ID: 3981521  Dátum zverejnenia: 19.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.