Vidíš vo fotovoltike a elektromobilite potenciál? Hľadáme kolegu do tímu.

Viessmann, s.r.o.

Ivanská cesta 30A, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacPonúkaný plat závisí od skúsenosti uchádzača. K ohodnoteniu patria ešte bonusy a 13. plat ako odmena za splnenie plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou najväčšej zmeny v energetike, aká sa kedy udiala?
Zaujíma ťa oblasť alternatívnych zdrojov energie?
Budeš súčasťou tímu, ktorý sa venuje fotovoltike,
- aktívne spolupracuje s predajným tímom,
- pripravuje podklady k projektovej dokumentácii,
- podieľa sa na príprave cenových ponúk,
- zodpovedá za vhodnosť technického riešenia,
- a prináša inovatívne riešenia na trh.

- práca v zahraničnej nadnárodnej firme/ líder na trhu
- systém pravidelných školení
- jazykové kurzy
- teambuildingy
- zamestnanecké zľavy
- Multisport karta
- parkovanie/ dostupnosť MHD

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyhláška par. 21 výhodou
- ochota vzdelávať sa
- zmysel pre detail
- dobré komunikačné schopnosti

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovacej techniky, chladenia a obnoviteľných zdrojov. Všetko čo robíme, robíme s ohľadom na ochranu životného prostredia. Naším mottom je: "Vytvárame obytný priestor pre budúce generácie!"

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4399633  Dátum zverejnenia: 9.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac